HP all-in-one computer 27-DP1009ND
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 31-07-2023
Vind de beste deal voor HP all-in-one computer 27-DP1009ND
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Audio
Ingebouwde luidsprekers
Ingebouwde microfoon
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 27 inch
Helderheid 250 cd/m²
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Soort paneel IPS
Touchscreen
Camera
Ingebouwde camera
Design
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur van het product Zilver
Energie
Stroomverbruik (max) 65 W
Ergonomie
Hoek schuine stand -5 - 20 °
Geheugen
Geheugenlayout 1 x 8 GB
Geheugenslots 2
Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 3200 MHz
Grafisch
Discreet grafisch adapter model Nvt
Discreet grafisch geheugen 0 GB
On-board grafisch adapter model AMD Radeon Graphics
Inhoud van de verpakking
Inclusief muis
Inclusief toetsenbord
Kenmerken
Producttype All-in-One PC
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 11 Home
Netwerk
Bluetooth
Bluetooth-versie 4.2
Ethernetsnelheid 10, 100, 1000 Mbit/s
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Opslagmedia
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 512 GB
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal Ethernet LAN poorten 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal USB 2.0 poorten 2
Ethernet LAN
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processor threads 16
Aantal processorkernen 8
Processor cache 8 MB
Processor frequentie 2 GHz
Processor turbofrequentie (max) 4.1 GHz