Laagste prijs bekijken?
HP ZBook Ultra G1a 14" Next Gen AI PC - A3ZP3ET QWERTY
X
De HP ZBook Ultra 14 G1a is een krachtig en ultradraagbaar mobiel werkstation, ontworpen voor veeleisende professionals die topprestaties nodig hebben in een compact formaat. Aangedreven door de AMD Ryzen AI Max+ PRO 395 processor en voorzien van maar liefst 64 GB LPDDR5x-geheugen, biedt deze laptop...
De HP ZBook Ultra 14 G1a is een krachtig en ultradraagbaar mobiel werkstation, ontworpen voor veeleisende professionals die topprestaties nodig hebben in een compact formaat. Aangedreven door de AMD Ryzen AI Max+ PRO 395 processor en voorzien van maar liefst 64 GB LPDDR5x-geheugen, biedt deze laptop de snelheid en kracht die nodig zijn voor zware toepassingen zoals AI-modellering, videobewerking en multitasking op hoog niveau.
Het heldere 14-inch WUXGA-scherm met een resolutie van 1920 x 1200 pixels levert scherpe weergave en extra verticale ruimte, ideaal voor productiviteit en nauwkeurig detailwerk. De 1 TB SSD zorgt voor bliksemsnelle opstarttijden, soepele bestandsverwerking en ruime opslagcapaciteit voor grote projecten.
Met de AMD Radeon 8060S grafische chip is dit werkstation bovendien geschikt voor grafisch intensieve taken. Voorzien van Windows 11 Pro en verpakt in een stijlvolle zilveren behuizing, is deze ZBook Ultra de perfecte combinatie van mobiliteit, prestaties en betrouwbaarheid voor de moderne professional.
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 2 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 3 |
| Aantal USB 2.0 Type B | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 1 |
| Aantal USB type A | 1 |
| Aantal USB type C | 5 |
| Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 2 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type CUSB4 Gen 3 x 2 Type CThunderbolt 4 Type C |
| Product breedte | 31.22 cm |
| Product gewicht | 1570 g |
| Product hoogte | 1.81 cm |
| Product lengte | 21.46 cm |
| Verpakking breedte | 28.30 cm |
| Verpakking hoogte | 10.30 cm |
| Verpakking lengte | 49.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.78 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0199251115325 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | HP |
| MPN (Manufacturer Part Number) | A3ZP3ET#ABH |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Copilot+ laptop |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade & Softwarefouten |
| Verpakkingsinhoud | HP ZBook Ultra 14 G1a laptop 140W USB-C Slim poweradapter Documentatie en garantie-informatie |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 74.5 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 140 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1200 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 400 |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Operatingsysteem | Windows 11 Pro |
| EAN | 0199251115325 |
| Kleur | Silver |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonVingerafdruklezer |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Intern geheugen | 64 GB |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | 1501 Page Mill Road Palo Alto, CA 94304 Verenigde Staten |
| Fabrikant Naam | HP Inc. |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | BrailleleesregelSchermlezersTekst-naar-spraaksoftwareVergrotingssoftwareEye-tracking systemen |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.4 |
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi 7) |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 1 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Maximale processor turbo frequentie | 5.1 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 50 |
| Processor implementatie | 395 |
| Type computer processor | AMD Ryzen AI Max+ 395 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | AMD Radeon 8060S-iGPU |
| Videokaart model | Stand alone videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |