Laagste prijs bekijken?
HP 139A zwart
X
HP - W1390A - 139A - Toner Zwart
HP - W1390A - 139A - Toner Zwart
| EAN | 0194850740947 |
| Kleur | Noir |
| Merk | HP |
| MPN (Manufacturer Part Number) | W1390A |
| Type cartridge/toner | Origineel |
| EAN | 0194850740947 |
| Categorieën | Computer Printers & Inkt Cartridges & Toners Toners |
| Kleur | Zwart |
| Merk | HP |
| Type cartridge/toner | Origineel |
| Compatibel met | HP 139A |
| Compatibele printer | / Copieur HP LASERJET PRO 3002 | laser / Copieur HP LASERJET PRO MFP 3103 |
| Gewicht | 760 g |
| Model | W1390A |
| Product breedte | 27.50 cm |
| Product hoogte | 8.50 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Type opbergcase | Box |
| Type verbruiksartikel | Toner cartridge |
| Verpakking breedte | 109 mm |
| Verpakking hoogte | 136 mm |
| Verpakking lengte | 364 mm |
| Verpakkingsinhoud | LaserJet tonercartridge; Recyclinggids; Installatiegids; Garantieflyer |
| Printcapaciteit (max) | 1500.0 |