HP Pavilion laptop 14-EC0461ND
HP Pavilion laptop 14-EC0461ND
Een strakke laptop waarop je games, films en video’s prachtig worden weergegeven Waar je ook heengaat, je krijgt meer gedaan met de HP Pavilion 14-ec0461nd laptop. Met de kracht van een AMD Ryzen™ 3 5300U-processor, met 8 GB werkgeheugen en 256 GB SSD opslag, krijg je een 14 inch laptop die net zo...
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 01-08-2022
Vind de beste deal voor HP Pavilion laptop 14-EC0461ND
Momenteel niet leverbaar
Een strakke laptop waarop je games, films en video’s prachtig worden weergegeven
Waar je ook heengaat, je krijgt meer gedaan met de HP Pavilion 14-ec0461nd laptop. Met de kracht van een AMD Ryzen™ 3 5300U-processor, met 8 GB werkgeheugen en 256 GB SSD opslag, krijg je een 14 inch laptop die net zo snel werkt als jij. Geniet van ongelooflijke games, films en video’s met speakers die door de experts van B&O zijn afgestemd voor een geweldige luisterervaring en zie alles wat er gebeurt op een micro-edge display dat niet flikkert.
Werk de hele dag door
Multitasking gaat soepel en snel dankzij de prestaties van een AMD-5300U processor.
Groter clickpad
Groter precisietouchpad voor een betere gebruikerservaring en gemakkelijker navigeren.
Knippervrij
Accu/Batterij
Aantal cellen in de batterij 3
Accu/batterij energie-opslagtechnologie Lithium-Polymeer (LiPo)
Accu/batterij gebruiksduur 10.5 uur
Audio
Audiosysteem Bang & Olufsen
Ingebouwde microfoon
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 14 inch
HD type Full HD
Helderheid 250 cd/m²
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Soort paneel IPS
Touchscreen
Beveiliging
Vingerafdruklezer
Camera
Camera voorzijde
Design
Kleur van het product Zilver
Energie
AC-adapter, vermogen 45 W
Geheugen
Geheugenlayout 2 x 4 GB
Geheugenslots 2x SO-DIMM
Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 3200 MHz
Gewicht en omvang
Breedte 32.5 cm
Diepte 21.66 cm
Gewicht 1.41 kg
Hoogte 1.7 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model Nvt
Discreet grafisch geheugen 0 GB
On-board grafisch adapter model AMD Radeon Graphics
Kenmerken
Producttype Notebook
Knoppen
Toetsenbord met achtergrondverlichting
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 11 Home
Netwerk
4G
Bluetooth
Bluetooth-versie 4.2
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 5 (802.11ac)
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD 1
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 256 GB
SSD interface(s) PCI Express, NVMe
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal HDMI poorten 1
Aantal USB 3.2 poorten Type A 2
DisplayPort USB Type-C DisplayPort
Ethernet LAN
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Totaal aantal USB Type-A poorten 2
Totaal aantal USB Type-C poorten 1
USB Sleep-and-Charge
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processor threads 8
Aantal processorkernen 4
Chipset moederbord AMD SoC
Processor cache 4 MB
Processor frequentie 2.6 GHz
Processor turbofrequentie (max) 3.8 GHz