Laagste prijs bekijken?
HP OmniBook 5 AI 16-af1070nd - Laptop
X
Deze HP OmniBook 5 AI 16-af1070nd wordt geadviseerd voor het bewerken van foto's in bijvoorbeeld Adobe Photoshop. Het OLED scherm biedt een verbluffende beeldkwaliteit dankzij het diepe zwartniveau, hoge contrastverhouding en brede kijkhoeken. Door de gezichtsherkenning kan je gemakkelijk en veilig...
Deze HP OmniBook 5 AI 16-af1070nd wordt geadviseerd voor het bewerken van foto's in bijvoorbeeld Adobe Photoshop. Het OLED scherm biedt een verbluffende beeldkwaliteit dankzij het diepe zwartniveau, hoge contrastverhouding en brede kijkhoeken. Door de gezichtsherkenning kan je gemakkelijk en veilig inloggen. Deze laptop is razendsnel dankzij de snelle processor en SSD.
Onze specialist adviseert deze laptop voor:
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 2 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type C |
| Product breedte | 35.77 cm |
| Product gewicht | 1770 g |
| Product hoogte | 1.86 cm |
| Product lengte | 25.48 cm |
| Verpakking breedte | 30.50 cm |
| Verpakking hoogte | 6.30 cm |
| Verpakking lengte | 50.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.47 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0199251435973 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | HP |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BQ2W5EA#ABH |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Laptop, oplader |
| Sound technology | DTS:X Ultra |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 59 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 65 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1200 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 300 |
| Schermgrootte | 16 Inch |
| Screen technologie | OLED |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Glanzend |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 0199251435973 |
| Kleur | Zilver |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcamGezichtsherkenning |
| Materiaal | Kunststof |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 1 |
| Geheugenslot 1 | 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | LPDDR5 (Onboard) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | HP Nederland, Krijgsman 75, 1186 DR Amstelveen |
| Fabrikant Naam | HP Nederland |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | Eye-tracking systemenSchermlezersVergrotingssoftwareTekst-naar-spraaksoftwareBrailleleesregel |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Geen Bluetooth |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Maximale processor turbo frequentie | 5.2 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 12 |
| Processor implementatie | 255U |
| Type computer processor | Intel Core Ultra 7 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | Intel Graphics |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |