HP Pavilion all-in-one computer 27-CA1457ND
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 06-06-2023
Vind de beste deal voor HP Pavilion all-in-one computer 27-CA1457ND
Momenteel niet leverbaar
Audio
Ingebouwde luidsprekers
Ingebouwde microfoon
Vermogen luidsprekers 8 W
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 27 inch
Helderheid 250 cd/m²
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Soort paneel IPS
Touchscreen
Camera
Ingebouwde camera
Megapixels 5 MP
Design
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur van het product Zilver, Wit
Energie
Stroomverbruik (max) 150 W
Geheugen
Geheugenlayout 2 x 4 GB
Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 3200 MHz
Grafisch
Discreet grafisch adapter model Nvt
Discreet grafisch geheugen 0 GB
On-board grafisch adapter model Intel UHD Graphics 730
Inhoud van de verpakking
Inclusief muis
Inclusief toetsenbord
Kenmerken
Producttype All-in-One PC
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 11 Home
Netwerk
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.2
Ethernetsnelheid 10, 100, 1000 Mbit/s
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 6 (802.11ax)
Opslagmedia
Geheugenslots 2
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 1000 GB
Totale opslagcapaciteit 1000 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal Ethernet LAN poorten 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal USB 2.0 poorten 2
Ethernet LAN
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processor threads 12
Aantal processorkernen 6
Chipset moederbord Intel H670
Processor cache 18 MB
Processor frequentie 1.8 GHz
Processor turbofrequentie (max) 4.2 GHz