Laagste prijs bekijken?
HP ENVY 6520e
X
Dit is de HP ENVY 6520e All-in-One printer. Ontdek de magie van printen Print thuis als een pro met het beste printerbedrijf ter wereld. Deze draadloze alles-in-één HP kleurenfotoprinter met automatische documentinvoer en de gebruiksvriendelijke printapp bieden perfecte scan- en kopieerfuncties, dub...
Dit is de HP ENVY 6520e All-in-One printer. Ontdek de magie van printen Print thuis als een pro met het beste printerbedrijf ter wereld. Deze draadloze alles-in-één HP kleurenfotoprinter met automatische documentinvoer en de gebruiksvriendelijke printapp bieden perfecte scan- en kopieerfuncties, dubbelzijdig printen en foto’s zonder witrand.
Printer met dynamische beveiliging Bepaalde HP-printers zijn bestemd om alleen te werken met cartridges die nieuwe of hergebruikte HP-chips of elektronische HP-circuits hebben. Deze printers gebruiken dynamische beveiligingsmaatregelen om cartridges te blokkeren die gebruikmaken van een chip of elektronische circuits die niet van HP zijn. Door periodieke firmware-updates wordt de effectiviteit van deze maatregelen behouden en blokkeren cartridges die eerder wel werkten. Hergebruikte HP-chips en elektronische HP-circuits maken gebruik van hergebruikte, gerecyclede en opnieuw gevulde cartridges mogelijk.
Dit is een printer die HP+ ondersteunt. Kies voor HP+ bij de installatie van het product om de voordelen te activeren. Voor HP+ is een HP account, continue verbinding met het internet en exclusief gebruik van originele HP inktcartridges tijdens de gehele levensduur van de printer vereist.
Kenmerken:
| Printer functies | ScannenPrintenKopiërenFaxen |
| Printer technologie | Inkjetprinter |
| Apple AirPrint | |
| Bluetooth | |
| Cloud Printing | |
| E-mail printing | |
| WiFi-direct |
| EAN | 0197029817624 |
| Draadloze verbinding | |
| Netwerkaansluiting (LAN) | |
| Type interface met pc | WLAN (WiFi)USB 2.0 |
| Elektronisch adres fabrikant | X |
| Fabrikant Adres | HP REG 23010, 08028 Barcelona, Spain |
| Fabrikant Naam | HP |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Kleur | Wit |
| Product breedte | 43.30 cm |
| Product gewicht | 6.14 kg |
| Product hoogte | 17.10 cm |
| Product lengte | 36.10 cm |
| Verpakkingsinhoud | HP Envy 6520e All-in-One printer, HP 308 zwarte installatiecartridge, HP 308 drie-kleuren installatiecartridge, Flyer met regelgeving, Installatiegids, Naslaggids & Netsnoer |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0197029817624 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | HP |
| Model | HP ENVY 6520e - All-in-One printer - Geschikt voor Instant Ink |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1432930 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Kan zelfstandig met internet verbinden |
| Aantal inktpatronen/kleuren | 2 |
| Gebruiker segment | ThuisgebruikCreatief gebruik |
| Kleurfunctie | Zwart-wit & Kleur |
| Kleurfunctie voor kopiëren | Zwart-wit en kleur |
| Kleurfunctie voor printen | Zwart-wit en kleur |
| Lcd-display | |
| Maximaal printformaat | A4 |
| Printer functies dubbelzijdig | Printen |
| Taal handleiding | EngelsFransNederlandsUniverseel |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Verpakking breedte | 410 mm |
| Verpakking hoogte | 219 mm |
| Verpakking lengte | 475 mm |
| Verpakkingsgewicht | 8214 g |
| Wireless Protected Setup (WPS) |
| Aantal inktkleuren | 2 |
| Aantal papierladen | 1 |
| Capaciteit papierladen | 100 |
| CD's/DVD's beprinten | |
| Print formaten | A4 |
| Printresolutie (DPI) | 1200 x 4800 |
| Printsnelheid kleur | Standaard: tot 25 pagina's per minuut |
| Printsnelheid zwart-wit | Standaard: tot 25 pagina's per minuut |
| Randloos printen | |
| Type papierinvoer | Papierlade |
| Systeemeisen | Microsoft Windows 11, 10: 32-bit or 64-bit, 2 GB available hard disk space, Internet connection, Microsfot Internet Explorer or Edge. |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Automatische documentinvoer (ADF) | |
| Scanresolutie (DPI) | 1200 x 1200 |
| Type scanner | Flatbed-scanner |