Laagste prijs bekijken?
HP OmniDesk AI PC M03-0030nd Desktop Zwart
X
Intelligente prestaties voor de meest veeleisende dagelijkse takenDe HP OmniDesk Desktop AI-pc levert optimale efficiëntie en prestaties voor de meest veeleisende dagelijkse taken. Hij beschikt over een Intel Core™ Ultra Processor[1] met ingebouwde AI-technologie en de nieuwste poorten, DDR5-geheuge...
Intelligente prestaties voor de meest veeleisende dagelijkse takenDe HP OmniDesk Desktop AI-pc levert optimale efficiëntie en prestaties voor de meest veeleisende dagelijkse taken. Hij beschikt over een Intel Core™ Ultra Processor[1] met ingebouwde AI-technologie en de nieuwste poorten, DDR5-geheugen voor snellere opstarttijden en een eenvoudig toegankelijke Copilot-toets[2] om snel de AI Assistant te starten om eenvoudig te multitasken.
| Artikelnummer | 372651411 |
| EAN | 198990361796 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | |
| Bluetooth | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8471500000 |
| Ethernet LAN | |
| HP-segment | Thuis |
| Inclusief monitor | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleurnaam | Donker hout |
| Markt positionering | Premium |
| Soort antenne | 2x2 |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Type behuizing | Tower |
| Type product | PC |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Basistaken | |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Fotobewerking | |
| Gaming | |
| Kleur | Zwart |
| Opslagcapaciteit | 1 TB |
| Opslagmedia desktops | SSD |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processorfamilie desktops | Intel Core Ultra 7 |
| Processortype | 265 |
| Studie | |
| Videobewerking | |
| Videokaart desktop | Intel Graphics 4-Cores iGPU |
| Werkgeheugen | 16 GB |
| Werkgeheugen desktop | 16 GB |
| Zakelijk |
| Wachtwoordbeveiliging |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Platinum |
| Ingangsfrequentie voeding | 50/60 Hz |
| Netvoeding | 280 W |
| Voeding, voltage ingang | 100 - 240 V |
| Breedte | 33,7 cm |
| Breedte verpakking | 499 mm |
| Diepte | 15,5 cm |
| Diepte verpakking | 400 mm |
| Gewicht | 5,34 kg |
| Gewicht verpakking | 8,41 kg |
| Hoogte | 31,5 cm |
| Hoogte verpakking | 287 mm |
| Aparte grafische adapter | |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Trial-software | 25 GB opslagruimte in Dropbox voor 12 maanden |
| Duurzame technologieën en materialen | 50% PCR-materiaal; 20% gerecycled metaal |
| HP Security tools | Bevestigingspunt voor Kensington-slot; Hangslot |
| HP Software inbegrepen | HP Connection Optimizer; HP Support Assistant; OMEN Gaming Hub; HP Enhanced Lighting |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Voorgeïnstalleerde software | Testversie van 1 maand voor nieuwe klanten van Microsoft 365, McAfee Online Protection, 30 dagen evaluatie; 1 maand gratis proefversie van Adobe |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Realtek |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wifi | |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ingebouwde grafische adapter |