HP OMEN 25L gaming desktop GT11-1500ND
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 03-10-2023
Vind de beste deal voor HP OMEN 25L gaming desktop GT11-1500ND
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Audio
Audio output channels 5.1
Audiosysteem DTS:X Ultra
Design
Aantal 3.5" bays 2
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur van het product Zwart
Type behuizing Toren
Energie
Stroomverbruik (max) 500 W
Ergonomie
Plaatsingsmogelijkheden Verticaal
Geheugen
Geheugenlayout 2 x 8 GB
Geheugenslots 2x DIMM
Intern geheugen 16 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 3200 MHz
Gewicht en omvang
Breedte 16.5 cm
Diepte 36.9 cm
Gewicht 11.36 kg
Hoogte 43.3 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model AMD Radeon™ RX 6700XT
Discreet grafisch geheugen 12 GB
On-board grafisch adapter model Intel UHD Graphics 750
Inhoud van de verpakking
Inclusief monitor
Inclusief muis
Inclusief toetsenbord
Kenmerken
Producttype PC
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 10 Home
Netwerk
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.0
Ethernetsnelheid 10, 100, 1000 Mbit/s
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD 1
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 1000 GB
Totale opslagcapaciteit 1000 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal DisplayPorts 3
Aantal Ethernet LAN poorten 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal USB 2.0 poorten 2
Ethernet LAN
Lijningang
Lijnuitgang
Microfooningang
Totaal aantal USB Type-C poorten 1
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal geïnstalleerde processoren 1
Aantal processor threads 16
Aantal processorkernen 8
Chipset moederbord Intel Z590H
Processor cache 16 MB
Processor frequentie 2.5 GHz
Processor turbofrequentie (max) 4.9 GHz