HP laptop 14S-FQ1463ND
HP laptop 14S-FQ1463ND
Werk overal even productief Blijf verbonden met wat voor jou belangrijk is met een lange accuwerktijd en een dun en mobiel ontwerp met flinterdunne randen. Deze betrouwbare HP 14 inch laptop is ideaal voor mensen die op elke plek moeten kunnen werken en optimaal van films en video's willen genieten...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 16-01-2023
Vind de beste deal voor HP laptop 14S-FQ1463ND
Momenteel niet leverbaar
Werk overal even productief Blijf verbonden met wat voor jou belangrijk is met een lange accuwerktijd en een dun en mobiel ontwerp met flinterdunne randen. Deze betrouwbare HP 14 inch laptop is ideaal voor mensen die op elke plek moeten kunnen werken en optimaal van films en video's willen genieten en beschikt over een groot display, waardoor je probleemloos kunt streamen, internetten en werken.[1]
Accu/Batterij
Aantal cellen in de batterij 3
Accu/batterij energie-opslagtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Accu/batterij gebruiksduur 9.75 uur
Audio
Ingebouwde microfoon
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 14 inch
HD type Full HD
Helderheid 250 cd/m²
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Soort paneel IPS
Touchscreen
Camera
Camera voorzijde
Design
Kleur van het product Zwart
Energie
AC-adapter, vermogen 45 W
Geheugen
Geheugenlayout 1 x 8 GB
Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 3200 MHz
Gewicht en omvang
Breedte 32.4 cm
Diepte 22.5 cm
Gewicht 1.47 kg
Hoogte 1.79 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model Nvt
Discreet grafisch geheugen 0 GB
On-board grafisch adapter model AMD Radeon Graphics
Kenmerken
Producttype Notebook
Knoppen
Toetsenverlichting
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 11 Home in S mode
Netwerk
4G
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.0
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 5 (802.11ac)
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD 1
Compatibele geheugenkaarten SD
Geheugenslots 1x SO-DIMM
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 256 GB
SSD interface(s) PCI Express, NVMe
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal HDMI poorten 1
Aantal USB 3.2 poorten Type A 2
DisplayPort
Ethernet LAN
HDMI versie 1.4b
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Totaal aantal USB Type-A poorten 2
Totaal aantal USB Type-C poorten 1
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processor threads 8
Aantal processorkernen 4
Chipset moederbord AMD SoC
Processor cache 4 MB
Processor frequentie 2.6 GHz
Processor turbofrequentie (max) 3.8 GHz