HP Spectre x360 13-AW0350ND
HP Spectre x360 13-AW0350ND
Beeldscherm: 13,3 inch (1920 x 1080) Processor: Intel Core i7-1065G7 Werkgeheugen: 16 GB Opslag: 512 GB SSD Grafische kaart: Intel Iris Plus Graphics Met het bijna randloze HD-display op de ultracompacte Spectre x360 kun je meer zien en doen. Dankzij de langere acculevensduur kun je nóg intensiever...
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 22-06-2022
Vind de beste deal voor HP Spectre x360 13-AW0350ND
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Beeldscherm: 13,3 inch (1920 x 1080) Processor: Intel Core i7-1065G7 Werkgeheugen: 16 GB Opslag: 512 GB SSD Grafische kaart: Intel Iris Plus Graphics
Dit krijg je erbij: 1x Adapter, 1x Netsnoer, 1 Spectre sleeve
Algemene eigenschappen
Afmetingen (B/H/D) 30.6 cm x 1.69 cm x 19.45 cm / 1.3 kg
Behuizing Aluminium
Breedte 30.6 cm
Diepte 19.45 cm
Gewicht 1.3 kg
Hoogte 1.69 cm
Kleur Zilver
Manufacturer Part Number (MPN) 2J5X2EA#ABH
Type apparaat Laptop
Verpakkingsinhoud 1x Adapter, 1x Netsnoer, 1 Spectre sleeve
Camera
Camera resolutie 720p
Geïntegreerde webcam ja
Connectiviteit
Bluetooth ja
Bluetooth-versie 5.0
Geïntegreerde gps-module nee
Wifi ja
Wifi-standaarden Wireless AC
Display
Anti-krasdisplay ja
Artikelnummer 1661607
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm) 33.8 cm
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 33.8 cm / 13.3 inch
Beeldschermdiagonaal (inch) 13.3 inch
Beeldverhouding 16:9
Instelbare helderheid ja
Led-backlight ja
Resolutie 1920 x 1080
Schermtype IPS (In-Plane Switching)
Touchscreen ja
Energievoorziening
Aantal accucellen 4
Aantal batterijen 1
Batterijduur 22 uur
Capaciteit batterij 60 WHr
Oplaadtijd in 30 minuten van 0 tot 50% (Bij uitschakeling apparaat)
Opladen via USB-poort ja
Soort batterij Li-ion polymer
Vermogen netadapter 65 W
Grafische kaart
Fabrikant grafische kaart Intel
Grafische kaart Iris Plus Graphics
Harde schijf
Interface opslag M.2 via PCIe
Opslag SSD , 512 GB , M.2 via PCIe
Opslagcapaciteit 512 GB
Solid State Drive (SSD) ja
Totale opslagruimte 512 GB SSD
Type opslag SSD
Optisch loopwerk
Blu-rayspeler nee
Optische drive nee
Processor
Aantal processorkernen 4
Cache grootte 8 MB
Chipset Intel geïntegreerde SoC
Processor Intel Core i7-1065G7
Processorsnelheid 1.3 GHz
Processorsnelheid met turbo 3.9 GHz
Uitvoering
Aantal luidsprekers 2
Besturingssysteem Windows 10 Home
Geïntegreerd numeriek toetsenbord nee
Geïntegreerde microfoon ja
Gezichtsherkenning ja
Kaartlezer ja
Kensington-beveiligingsslot nee
Luidspreker Bang & Olufsen
Touchpad ja
Type toetsenbord QWERTY
Verlichte toetsen ja
Vingerafdruksensor ja
Updatebeleid
Aanvullende update-informatie Onbekend
Software-updates vanuit fabrikant Onbekend
Werkgeheugen
Geheugensnelheid 3200 MHz