HP laptop 14S-DQ2455ND
HP laptop 14S-DQ2455ND
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 05-06-2022
Vind de beste deal voor HP laptop 14S-DQ2455ND
Momenteel niet leverbaar
Geniet van de vrijheid om overal te werken. De hele dag door
Elke dag betrouwbare prestaties
Opgeladen en productief
Neem de pc overal mee naartoe. Zie meer
Profiteer van een grotere schermruimte met een display met flinterdunne rand van 6,5 mm. Door het dunne en lichte ontwerp neem je deze pc overal makkelijk mee naartoe.
Accu/batterij gebruiksduur 7.3 uur
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 14 inch
Touchscreen
Beveiliging
Vingerafdruklezer
Energie
AC-adapter, vermogen 45 W
Geheugen
Geheugenlayout 1 x 8 GB
Geheugenslots 1x SO-DIMM
Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 2666 MHz
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 11 Home in S mode
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.0
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 256 GB
SSD interface(s) PCI Express, NVMe
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Processor
Aantal processor threads 4
Aantal processorkernen 2
Chipset moederbord Intel SoC
Processor cache 6 MB
Processor frequentie 3 GHz
Processor turbofrequentie (max) 4.1 GHz