HP laptop 14B-NB0350ND
HP laptop 14B-NB0350ND
Genoeg power om al je favoriete apps draaiende te houden De HP Chromebook 14 inch 14b biedt het beste voor werk en ontspanning op één plek. Met een Intel® processor[1] en groot geheugen kom je iedere werkdag goed door en raak je geen moment verveeld in je vrije tijd. Alles blijft veilig op deze HP l...
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-07-2023
Vind de beste deal voor HP laptop 14B-NB0350ND
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Genoeg power om al je favoriete apps draaiende te houden
De HP Chromebook 14 inch 14b biedt het beste voor werk en ontspanning op één plek. Met een Intel® processor[1] en groot geheugen kom je iedere werkdag goed door en raak je geen moment verveeld in je vrije tijd. Alles blijft veilig op deze HP laptop met geïntegreerd schuifje in de webcam. Waan je in de bios met speakers die zijn afgestemd door audio-experts van B&O.
Accu/Batterij
Aantal cellen in de batterij 3
Accu/batterij energie-opslagtechnologie Lithium-Polymeer (LiPo)
Audio
Audiosysteem B&O PLAY
Ingebouwde microfoon
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 14 inch
HD type Full HD
Helderheid 250 cd/m²
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Soort paneel IPS
Touchscreen
Beveiliging
Vingerafdruklezer
Camera
Camera voorzijde
Design
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Kleur van het product Zilver
Energie
AC-adapter, vermogen 65 W
Geheugen
Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 3200 MHz
Maximum intern geheugen 8 GB
Gewicht en omvang
Breedte 32.36 cm
Diepte 22.1 cm
Gewicht 1.5 kg
Hoogte 1.65 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model Nvt
Discreet grafisch geheugen 0 GB
On-board grafisch adapter model Intel Iris Xe Graphics
Kenmerken
Producttype Chromebook
Knoppen
Toetsenbord met achtergrondverlichting
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Chrome OS
Netwerk
4G
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.0
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 6 (802.11ax)
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD 1
Compatibele geheugenkaarten MicroSD (TransFlash)
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 256 GB
SSD interface(s) PCI Express, NVMe
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal HDMI poorten 1
Aantal USB 3.2 poorten Type A 2
DisplayPort USB Type-C DisplayPort
Ethernet LAN
HDMI versie 1.4b
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Totaal aantal USB Type-A poorten 2
Totaal aantal USB Type-C poorten 2
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processor threads 8
Aantal processorkernen 4
Processor cache 8 MB
Processor frequentie 2.4 GHz
Processor turbofrequentie (max) 4.2 GHz