HP laptop 14S-DQ2111ND
HP laptop 14S-DQ2111ND
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor HP laptop 14S-DQ2111ND
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Accu/batterij gebruiksduur 7.25 uur
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 14 inch
Energie
AC-adapter, vermogen 45 W
Geheugen
Geheugenlayout 1 x 4 GB
Intern geheugen 4 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 2666 MHz
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 10 Home S
Bluetooth
Bluetooth-versie 4.2
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 128 GB
SSD interface(s) SATA III
Totale opslagcapaciteit 128 GB
Processor
Aantal processor threads 4
Aantal processorkernen 2
Processor cache 6 MB
Processor frequentie 3 GHz
Processor turbofrequentie (max) 4.1 GHz