HP laptop 14A-NA0142ND (Bosgroen)
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 01-10-2022
Vind de beste deal voor HP laptop 14A-NA0142ND (Bosgroen)
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Onze specialist adviseert een Chromebook wanneer:
✔Je werkt in de cloud: raak nóóit meer je bestanden kwijt.
✔Je houdt van snelheid: start in enkele seconden op en blijft altijd snel.
✔Je geniet van gemak: beveiliging is ingebouwd en updates zijn automatisch.
✔Je veel onderweg bent: werk de hele dag door met de lange batterijduur.
✔Je Apps gebruikt zoals Netflix, Candy Crush en nog véél meer.
Een Chromebook wordt niet aanbevolen wanneer:
✖ Je veel opslagruimte nodig hebt op de schijf.
✖ Je zware taken uitvoert zoals videobewerking en games buiten de Play Store.
ℹ Goed om te weten
- Ontvang een jaar lang Google One met 100 GB cloud opslag
- Deze Chromebook is voorzien van een QWERTY toetsenbord
- Deze Chromebook is niet voorzien van een touchscreen en omklapbaar scherm
Aansluitingen achterzijde
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 1
Accu/Batterij
Aantal cellen in de batterij 2
Accu/Batterij capaciteit (Watt uur) 47 Wh
Energie-opslagtechnologie accu/batterij Lithium-Polymeer (LiPo)
Algemeen
Artikelnummer 372589246
EAN 195122899981
Antenne
Soort antenne 2x2
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 35,6 cm (14")
HD type Full HD
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Schermdiameter in centimeters 35,6 cm
Belangrijkste kenmerken
Besturingssysteem Chrome OS
Inchmaat 14 inch (35 cm)
Kleur Zilver
Opslag media eMMC
Paneeltype IPS
Processor familie Intel® Celeron® N
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Videokaart Niet beschikbaar
Werkgeheugen 4 GB
Brand-specifieke functies
HP-luidsprekertype HP Dual Speakers
HP-segment Thuis
HP-voorcamera HP Wide Vision HD
Camera
Camera voorzijde
Voorcamera HD-type HD
Centrale besturingseenheid
Ethernet LAN
Design
Kleur van het product Zilver
Draadloos LAN
Wi-Fi-standaarden 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wifi-standaard Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet LAN-eigenschappen
Ethernet LAN
Geheugen
Geheugen form factor SO-DIMM
Intern geheugen 4 GB
Intern geheugentype LPDDR4-SDRAM
Maximum intern geheugen 4 GB
Grafisch
Aparte grafische adapter
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
Ingebouwde grafische adapter
On-board graphics adapter model Intel® UHD Graphics 600
Kenmerken
Kleur van het product Zilver
Kleur
Moederbord
Processor socket BGA 1090
Netwerk
Bluetooth
Opnamemodi
Ingebouwde microfoon
Opslagmedia
Compatibele geheugenkaarten MicroSD (TransFlash)
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
Opslagmedia eMMC
Soort optische drive
Totale opslagcapaciteit 64 GB
Optische drive
Soort optische drive
Overige
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Aantal microfoons 2
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 2
Aantal verwerkingseenheden 12
AC-adapter, vermogen 45 W
Antireflectiescherm
ARK ID processor 197310
Audiosysteem Bang & Olufsen
Basisfrequentie ingebouwde grafische adapter 200 MHz
Bluetooth-versie 5.0
Breedte 325,7 mm
Codenaam processor Gemini Lake Refresh
Combo koptelefoon/microfoon port
Diepte 218,5 mm
ECC
Eiland-stijl keyboard
Enhanced Intel SpeedStep Technology
Fabrikant van de WLAN-controller Realtek
Full-size toetsenbord
Geheugenslots 1x SO-DIMM
Gewicht 1,46 kg
Gewicht batterij 190 g
Helderheid 250 cd/m²
Hoogte 17,8 mm
HP Imagepad
Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI)
Intel® Anti-Theft Technology (Intel® AT)
Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology)
Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT)
Intel® OS Guard
Intel® Quick Sync Video Technology
Intel® Secure Key
Intel® Smart Response Technology
Intel® Turbo Boost Technology
Kleurbereik 45 procent
Kloksnelheid geheugen 2400 MHz
Land van herkomst China
LED backlight
Markt positionering Dagelijks
Maximaal aantal PCI Express-lijnen 6
Maximaal geheugen ingebouwde grafische adapter 8 GB
Mobiele netwerkverbinding
On-board grafische adapter burst frequentie 650 MHz
On-board grafische adapter DirectX-versie 12.0
On-board grafische adapter ID 0x3185
On-board grafische adapter OpenGL versie 4.4
Ondersteunde instructie sets SSE4.2
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
PCI Express configuraties 1x4+1x2,2x1+1x2+1x2,4x1
PCI Express slots versie 2.0
Processor aantal threads 2
Processor lithografie 14 nm
Processor operating modes 64-bit
Producttype Chromebook
RGB-kleurruimte NTSC
Schermomlijsting-technologie Micro-Edge
Snel opladen
Snelle oplaadtijd (50%) 45 min
Soort paneel IPS
Thermal Design Power (TDP) 6 W
Thermal Monitoring Technologies
Tjunction 105 °C
Touchscreen
UART
USB Power Delivery
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus
Verpakkingsgrootte processor 25 x 24 mm
Voorgeïnstalleerde software 100 GB Google One
Vormfactor Clamshell
WLAN-controller-model Realtec RTL8822CE
Poorten & interfaces
Processor
Aantal processorkernen 2
Frequentie van processor 1,1 GHz
Maximale turbofrequentie van processor 2,8 GHz