HP chromebook 14A-CA0101ND
HP chromebook 14A-CA0101ND
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 12-07-2022
Vind de beste deal voor HP chromebook 14A-CA0101ND
Onze specialist adviseert deze Chromebook voor:
✔ Dagelijks gebruik: deze laptop is geschikt voor internetten, e-mailen en tekstverwerking.
✔ Studie: verslagen uitwerken in Google Documenten en presentaties maken in Google Spreadsheet.*
Deze Chromebook wordt niet aanbevolen voor:
✖ Foto- en videobewerking: de processor is hiervoor niet snel genoeg.
✖ Gaming: heeft niet de eigenschappen voor het spelen van de meest recente games. "
ℹ Goed om te weten
- Deze Chromebook is voorzien van een touchscreen.
- Deze Chromebook is voorzien van een QWERTY toetsenbord.
Algemene eigenschappen
Aanvullende garantie-informatie 1 jaar onderdelen, arbeid en haal- en brengservice
Afmetingen (B/H/D) 32.55 cm x 1.82 cm x 21.96 cm / -
Behuizing Kunststof
Breedte 32.55 cm
Diepte 21.96 cm
Fabrieksgarantie 1 jaar
Gewicht 1.49 kg
Hoogte 1.82 cm
Kleur Wit
Manufacturer Part Number (MPN) 280Z5EA#ABH
Type apparaat Chromebook
Verpakkingsinhoud 1x AC-adapter, 1x handleiding
Camera
Frontcamera ja
Geïntegreerde webcam ja
Connectiviteit
Bluetooth ja
Bluetooth-versie 5
Wifi ja
Wifi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Display
Artikelnummer 1696599
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm) 35.6 cm
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 35.6 cm / 14 inch
Beeldschermdiagonaal (inch) 14 inch
Beeldschermkenmerken Full HD, IPS, LED backlight, 250 cd/m²
Paneeltype IPS (In-Plane Switching)
Resolutie 1920 x 1080
Schermtype IPS
Touchscreen ja
Energievoorziening
Batterijduur 12.25 uur
Oplaadtijd Snelle oplaadtijd (50%): 45 min
Soort batterij Li-Po
Grafische kaart
Fabrikant grafische kaart Intel
Grafische kaart UHD Graphics 600
Harde schijf
Opslag eMMC , 64 GB
Opslagcapaciteit 64 GB
Totale opslagruimte 64 GB eMMC
Type opslag eMMC
Optisch loopwerk
Optische drive nee
Processor
Processor Intel Celeron N4020
Processor merk Intel®
Processormodel Celeron®
Processorsnelheid 1.1 GHz
Processorsnelheid met turbo 2.8 GHz
Uitvoering
Besturingssysteem Chrome OS
Geheugenkaartformaat microSD
Geïntegreerde microfoon ja
Kaartlezer ja
Kensington-beveiligingsslot nee
Luidspreker ja
Type toetsenbord QWERTY
Verlichte toetsen nee
Vingerafdruksensor nee
Vormfactor Omklapbaar scherm
Updatebeleid
Introductiedatum 2020-11-06
Min. duur van software-updates vanaf productintroductie 2 jaar
Modeljaar 2021
Software-updates vanuit fabrikant ja
Update policy Geen aanvullende update-informatie
Werkgeheugen
Geheugensnelheid 3733 MHz