Laagste prijs bekijken?
HP 15-fd0048nd - Laptop
X
Een betrouwbaar gebouwde laptop die je scherp houdt De HP 15,6 inch laptop stelt je in staat om meer te doen met de betrouwbare kracht van een Intel-processor [1], ruim voldoende opslag en een krachtige videokaart in een stijlvol, met zorg ontworpen apparaat. Hij is milieuvriendelijk dankzij het ger...
Een betrouwbaar gebouwde laptop die je scherp houdt
De HP 15,6 inch laptop stelt je in staat om meer te doen met de betrouwbare kracht van een Intel-processor [1], ruim voldoende opslag en een krachtige videokaart in een stijlvol, met zorg ontworpen apparaat. Hij is milieuvriendelijk dankzij het gerecyclede plastic dat anders in zee dreigde te belanden en gerecycled plastic uit consumentenproducten [2] en kun je overal mee naartoe nemen.
Intel Core™ i5-1334U (tot 4,6 GHz met Intel Turbo Boost-technologie, 12 MB L3-cache, 10 cores, 12 threads)
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 1 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 1 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A |
| Product breedte | 35.98 cm |
| Product gewicht | 1590 g |
| Product hoogte | 1.86 cm |
| Product lengte | 23.60 cm |
| Verpakking breedte | 6.90 cm |
| Verpakking hoogte | 30.50 cm |
| Verpakking lengte | 52 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.29 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0199251346231 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | HP |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BN6L5EA#ABH |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Laptop met bijbehorende accessoires |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 41 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 45 W |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Helderheid | 300 |
| Schermgrootte | 15.6 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 0199251346231 |
| Kleur | Zilver |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcam |
| Materiaal | KunststofPlastic |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Intern geheugen | 8 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR4 (SODIMM) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | HP Nederland Krijgsman 75, 1186 DR Amstelveen |
| Fabrikant Naam | HP Nederland |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.6 |
| Processor implementatie | i5-1334U |
| Type computer processor | Intel Core i5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Type videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |