HP 2-in-1 laptop 14-DY0207ND
HP 2-in-1 laptop 14-DY0207ND
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 02-10-2022
Vind de beste deal voor HP 2-in-1 laptop 14-DY0207ND
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Aansluitingen
Aantal USB 3.1 Type C Gen 1 poorten 2
Aantal USB4 Gen 2 x 1 Type C Geen
Aantal USB4 Gen 2 x 2 Type C Geen
Aantal USB4 Gen 3 x 1 Type C Geen
Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C Geen
DisplayPort Geen
HDMI 1
Totaal aantal usb-poorten 3
Afmetingen
Breedte 32,2 cm
Diepte 20,9 cm
Hoogte 2,1 cm
Product gewicht 1500 gram
Verpakking breedte 6,9 cm
Verpakking hoogte 30,5 cm
Verpakking lengte 48,3 cm
Verpakkingsgewicht 0 kg
Artikelinformatie
Artikelnummer -
EAN 0195908627999
Refurbished
Type laptop Windows Laptop
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruikersschade
Verpakkingsinhoud Laptop, oplader, boekjes.
Audio
Sound technology B&O PLAY
Batterij
Batterijcapaciteit (Wh) 43 Wh
Beeldscherm
Schermgrootte 14 inch
Schermresolutie 1920 x 1080 pixels
Touchscreen
Type paneel IPS
Besturingssysteem
Besturingssysteem Windows 10 Home
Eigenschappen
2 in 1
Kleur Zilver
Laptop-productopties Ingebouwde microfoon | Ingebouwde webcam
Materiaal Plastic
Geheugen
Intern geheugen 4 GB
Type intern geheugen DDR4
Introductie en ondersteuning
Taal handleiding Universeel | Nederlands
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App vereist voor gehele functionaliteit
Compatibel met Informatie niet beschikbaar
Delen van gebruikersgegevens vereist Informatie niet beschikbaar
Kan zelfstandig met internet verbinden
Mobiele data verbinding mogelijk Informatie niet beschikbaar
Netwerkverbindingen
Bluetoothversie Bluetooth 4.2
Wifi Ja, 802.11n | Ja, 802.11ax | Ja, 802.11ac | Ja, 802.11b | Ja, 802.11g
Opslag
Kaartlezer Micro SD
Totale opslagcapaciteit 128 GB
Type opslag SSD
Processor
Kloksnelheid 2 GHz)