Deze laptoptas van Dicota is zeer geschikt voor als u uw notebook vaak onderweg moet meenemen. Het EVA-schuim in het hoofdcompartiment past zich perfect aan het formaat van het apparaat aan. Kabels, smartphone en andere mobiele accessoires zijn altijd bij de hand in het handige voorcompartiment. Het...
Deze laptoptas van Dicota is zeer geschikt voor als u uw notebook vaak onderweg moet meenemen. Het EVA-schuim in het hoofdcompartiment past zich perfect aan het formaat van het apparaat aan. Kabels, smartphone en andere mobiele accessoires zijn altijd bij de hand in het handige voorcompartiment. Het vak met ritssluiting aan de achterkant van de tas biedt extra ruimte voor zakelijke documenten. De verstelbare, afneembare schouderriem en gedempte handgrepen zorgen voor een comfortabel transport.
| Artikelnummer | 372537296 |
| EAN | 7640158664209 |
| Kleur | Rood |
| Kleur van het product | Rood |
| Breedte | 320 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoogte | 220 mm |
| Kleur van het product | Rood |
| Materiaal | Polyester |
| Materiaal | Polyester |
| Aantal | 1 |
| Afmetingen notebookvak(W x D x H) | 300 x 205 x 30 mm |
| Compatibiliteit | Apple MacBook |
| Draaghandvat | |
| Gewicht | 400 g |
| Inclusief muis | |
| Maximumafmetingen schermcompatibiliteit | 29,5 cm (11.6") |
| Minimumafmetingen schermcompatibiliteit | 25,4 cm (10") |
| Oppervlakte kleur | Monotoon |
| Schouderband | |
| Type etui | Aktetas |
| Kleur van het product | Rood |