Laagste prijs bekijken?
Cricut Explore/Maker Startersbundel
X
Een verzameling Cricut™ must-haves, met populaire Smart Materials™, Iron-On en accessoires om je op weg te helpen. Maak vrijwel elk project op je verlanglijstje met je machine en materialen - van interieurdecoratie en labels tot T-shirts en tassen. Inbegrepen in de bundel: Cricut Roze Pelhaak Cricu...
Een verzameling Cricut™ must-haves, met populaire Smart Materials™, Iron-On en accessoires om je op weg te helpen. Maak vrijwel elk project op je verlanglijstje met je machine en materialen - van interieurdecoratie en labels tot T-shirts en tassen.
Inbegrepen in de bundel:
| EAN | 0093573651212 |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Conrad Electronic SE Klaus-Conrad-Straße 1, 92240 Hirschau, Duitsland |
| Fabrikant Naam | Cricut |
| eWaste | |
| Geschikt voor | interieurdecoratie, labels, T-shirts en tassen |
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Vinyl |
| Model | Cricut Explore 3 en Cricut Maker 3 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8002452 |
| Product breedte | 21.5 cm |
| Product hoogte | 35 cm |
| Product lengte | 12 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 256 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 402 mm |
| Verpakkingsgewicht | 473 g |
| Verpakkingsinhoud | Cricut Roze Pelhaak Cricut StandardGrip Transfer Tape 30 cm x 121 cm Cricut Smart Vinyl verwijderbaar 33 cm x 91 cm (Mat metallic zilver) Cricut Smart Verwijderbaar vinyl 33 cm x 91cm (Rood) Cricut Smart Vinyl Verwijderbaar 33cm x 91cm (Maïs Geel) Cricut Smart Vinyl Permanent 33cm x 91cm (Grasgroen) Cricut Smart Vinyl Verwijderbaar 33cm x 91cm (Oceaanblauw) Cricut Smart Vinyl Verwijderbaar 33cm x 91cm (Zwart) Cricut Iron-On 30cm x 152cm (Glitter rood) |
| Volume in liters | 1 l |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |