Laagste prijs bekijken?
Cricut EasyPress SE (30 x 25 cm) + Cricut EasyPress-mat
X
Met onze grote, gebruiksvriendelijke hittepers personaliseer je met gemak grotere oppervlakken, zoals T-shirts, sweaters, dekens en sierkussens. De Cricut EasyPress™ SE – 30 x 25 cm is instelbaar tot 205 °C. De hittepers combineert de snelheid van een hittepers met het gemak van een strijkijzer, voo...
Met onze grote, gebruiksvriendelijke hittepers personaliseer je met gemak grotere oppervlakken, zoals T-shirts, sweaters, dekens en sierkussens. De Cricut EasyPress™ SE – 30 x 25 cm is instelbaar tot 205 °C. De hittepers combineert de snelheid van een hittepers met het gemak van een strijkijzer, voor een resultaat dat lang mooi blijft.
Bovendien wordt onze hittepers geleverd met de Cricut EasyPress-mat voor een vlekkeloze hittetransfer en bescherming van je werkoppervlak. Geschikt voor Iron-On (HTV), Infusible Ink™ en sublimatieproducten.
Cricut-producten voldoen aan toepasselijke productnormen, waaronder UL, CSA, FCC en IEC. Daarnaast zijn Cricut-producten geregistreerd bij of gecertificeerd door nationaal erkende testlaboratoria (NRTL's), zoals TUV en Intertek.
| EAN | 0093573458675 |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | 5 New Street Square, London, United Kingdom, EC4A 3TW |
| Fabrikant Naam | Cricut UK Limited |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| eWaste | |
| Geslacht | Volwassenen |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Product breedte | 42.09 cm |
| Product hoogte | 19.38 cm |
| Product lengte | 39.29 cm |
| Signaalwoord | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type Hobbyproduct | Hittepersen |
| Type snijplotter accessoire | EasyPress-mat |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verbruiksmateriaal snijplotter | Iron-On |
| Verpakking breedte | 420 mm |
| Verpakking hoogte | 193 mm |
| Verpakking lengte | 400 mm |
| Verpakkingsgewicht | 7779 g |
| Verpakkingsinhoud | Cricut EasyPress™ SE, 30,5 x 25,4 cm Standaard Samen met: Cricut EasyPress-mat, 30,5 x 30,5 cm |
| Voedingstype | Netstroom |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |