De AVM FRITZ!Mesh set 1700 3-pack versterkt je thuisnetwerk met een betrouwbaar mesh-wifisysteem dat je eenvoudig instelt en dat voor stabiele dekking in meerdere kamers zorgt. De drie meegeleverde repeaters vormen één wifi-netwerk met dezelfde netwerknaam. Apparaten schakelen automatisch over naar...
De AVM FRITZ!Mesh set 1700 3-pack versterkt je thuisnetwerk met een betrouwbaar mesh-wifisysteem dat je eenvoudig instelt en dat voor stabiele dekking in meerdere kamers zorgt.
De drie meegeleverde repeaters vormen één wifi-netwerk met dezelfde netwerknaam. Apparaten schakelen automatisch over naar het sterkste punt, zodat je zonder onderbrekingen kunt streamen of videobellen terwijl je door het huis loopt.
Elke repeater werkt op 2,4 en 5 GHz met ondersteuning voor moderne wifi-standaarden. Hierdoor profiteer je van hoge doorvoersnelheden voor nieuwe apparaten, terwijl oudere apparatuur gewoon kan blijven verbinden.
De set werkt met elke gangbare router en kan via wifi of via de LAN-poort worden aangesloten. Uitbreiding met extra FRITZ!Repeaters blijft mogelijk wanneer je dekking op meer plekken wilt creëren.
Sluit smart-tv’s, pc’s of consoles rechtstreeks aan op de gigabit LAN-poort van de repeater. Zo voorzie je ook apparaten zonder wifi van een snelle netwerkverbinding binnen het mesh-netwerk.
Standaard zijn WPA3/WPA2, een apart gastnetwerk en ouderlijk toezicht beschikbaar. Instellen en beheren doe je eenvoudig via de MyFRITZ!App of het webmenu; firmware-updates worden automatisch aangeboden.
| Aantal ethernet poorten | 3 |
| Aantal WAN-poorten | 1 |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
| PoE ondersteuning | |
| Type LAN poorten | 1 Gigabit |
| Type WIFI netwerk | Dual-band |
| WiFi Snelheid 2,4 GHz | 688 Mbps |
| WiFi Snelheid 5 GHz | 2880 Mbps |
| WiFi Snelheid Totaal | 3600 Mbps |
| WiFi Standaard | WiFi 7 |
| EAN | 4023125031298 |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kleur | Wit |
| Verpakking breedte | 189 mm |
| Verpakking hoogte | 86 mm |
| Verpakking lengte | 268 mm |
| Verpakkingsgewicht | 724 g |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Alt-Moabit 95, 10559 Berlin, Deutschland |
| Fabrikant Naam | FRITZ! ICT GmbH |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4023125031298 |
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Merk | FRITZ! |
| Model | WiFi 7 | 3600 Mbps |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 20003129 |
| Reparatie type | Carry-in |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| App werkt op besturingssyteem | AndroidiOS |
| Betaalde diensten vereist | |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Ondersteunt Matter | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Beamforming | |
| Bediening via mobiele app | |
| Netwerk beveiliging opties | WPA2 |
| Seamless Roaming | |
| UPnP |
| USB |