Laagste prijs bekijken?
AVM FRITZ!Repeater 600 WiFi repeater
X
Met de FRITZ!Repeater 600 wifi-repeater zorg je ervoor dat het bereik van je bestaande wifi-netwerk iets groter wordt. Je plaatst deze compacte repeater op een plek waar je nog voldoende signaal hebt en verlengt het wifi-bereik daarmee een extra kamer. Zo zorg je bijvoorbeeld ook voor ontvangst in d...
Met de FRITZ!Repeater 600 wifi-repeater zorg je ervoor dat het bereik van je bestaande wifi-netwerk iets groter wordt. Je plaatst deze compacte repeater op een plek waar je nog voldoende signaal hebt en verlengt het wifi-bereik daarmee een extra kamer. Zo zorg je bijvoorbeeld ook voor ontvangst in de slaapkamer. Dit basismodel is geschikt om te surfen. Heb je al een FRITZ!Box? Dan zet je met behulp van deze wifi-repeater één netwerk op met ontvangst in je hele huis.
| Aantal ethernet poorten | 0 |
| Aantal wifi antennes | 4 |
| Externe antennes | |
| Frequentiebanden | Single-band (2.4 GHz) |
| MAC-adresfilter | |
| Snelheid van 2,4 Ghz-band | 600 Mbit/s |
| Verwisselbare WLAN-antennes | |
| Wifi aan/uit-knop | |
| Wifi standaarden | Wireless B, Wireless G, Wireless N |
| WLAN-beveiliging | 802.1X, WPA |
| Breedte | 6,4 cm |
| Diepte | 3 cm |
| Gewicht | 88 g |
| Hoogte | 6,4 cm |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer | 855045 |
| Fabrikantcode | 20002885 |
| Garantie | 5 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | AVM |
| Oude apparaat gratis retour |