ROG Strix OLED XG27AQDPG gaming monitor - 27” (26.5” zichtbaar) QHD QD-OLED paneel, 500Hz, 0,03ms (GTG), OLED Anti-Flicker 2.0, aangepast koellichaam, OLED Care Pro, Neo Proximity Sensor, G-SYNC® compatibel, VESA DisplayHDR™ 500 True Black, uniforme helderheid, 99% DCI-P3, echte 10-bit kleuren, Disp...
ROG Strix OLED XG27AQDPG gaming monitor - 27” (26.5” zichtbaar) QHD QD-OLED paneel, 500Hz, 0,03ms (GTG), OLED Anti-Flicker 2.0, aangepast koellichaam, OLED Care Pro, Neo Proximity Sensor, G-SYNC® compatibel, VESA DisplayHDR™ 500 True Black, uniforme helderheid, 99% DCI-P3, echte 10-bit kleuren, DisplayWidget Center
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| Aantal Displayport 1.2 | 1 |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | 2 |
| HDMI versie | HDMI 2.1 |
| Type aansluiting | HDMIUSB 3.23,5 mm mini-jack (AUX)DisplayPort |
| Type input/output | DisplayPort 1.2 |
| Beeldschermresolutie | 2560 x 1440 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Screen technologie | QD-OLED |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 500 Hz |
| Scherm responstijd | 0.03 milliseconde |
| Type sync | FreeSyncG-Sync compatible |
| EAN | 4711636032605 |
| Vermogen | 65 W |
| Waarde energielabel | F |
| Afmetingen zonder voet | 610.3 x 66.5 x 369.2 mm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 16.30 cm |
| Product gewicht | 9.20 kg |
| Product hoogte | 50 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | Gaming |
| Hoogte instelbaar | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Paasheuvelweg 25, 1105 BP Amsterdam |
| Fabrikant Naam | ASUS Europe B.V. |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Automatische helderheid | |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 1500000:1 |
| DCI P-3 Kleurdekking | 95%-99% |
| Delta E | < 1 |
| HDR | |
| Helderheid | 300 |
| Kleurechtheid | DCI P-3 kleurdekkingDelta E |
| sRGB | Meer dan 100% |
| Type HDR | HDR 10 |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711636032605 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Introductie | 500 |
| Kleur | - |
| Merk | ASUS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90LM0C50-B01971 |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Geschikt voor console gaming | |
| Inclusief monitor voet | |
| Taal handleiding | UniverseelNederlands |
| Type OLED | QD OLED |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 500 mm |
| Verpakking hoogte | 170 mm |
| Verpakking lengte | 860 mm |
| Verpakkingsgewicht | 9200 g |
| Verpakkingsinhoud | Monitor, stroomkabel, DisplayPort kabel, ROG pouch, ROG sticker |