Laagste prijs bekijken?
Asus Vivobook 17 X1704va-au810w - 17.3 Inch Core™ 5 120u 16 Gb 512 Uhd Graphics
X
Maak elke dag uw dag Maak van alledaagse taken iets speciaals met de Vivobook 17, uw essentiële hulpmiddel om overal en makkelijker dingen gedaan te krijgen. Hij is ook volledig gebruiksvriendelijk, met zijn 180° plat te leggen scharnier en fysieke webcamschild. ASUS Antimicrobial Guard Plus bescher...
Maak elke dag uw dag
Maak van alledaagse taken iets speciaals met de Vivobook 17, uw essentiële hulpmiddel om overal en makkelijker dingen gedaan te krijgen. Hij is ook volledig gebruiksvriendelijk, met zijn 180° plat te leggen scharnier en fysieke webcamschild. ASUS Antimicrobial Guard Plus beschermt vaak aangeraakte oppervlakken tegen schadelijke bacteriën, en beschermt zo uw gezondheid. Maak elke dag leuker met de Vivobook 17!
Windows 11 Thuis
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 2 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-versies | USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type C |
| Product breedte | 39.93 cm |
| Product gewicht | 2100 g |
| Product hoogte | 1.99 cm |
| Product lengte | 25.43 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711636040099 |
| Merk | ASUS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90NB13X2-M007R0 |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Verpakkingsinhoud | Laptop met oplader |
| Sound technology | SonicMaster |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 50 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 45 W |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Helderheid | 250 |
| Schermgrootte | 17.3 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 4711636040099 |
| Kleur | Blauw |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcam |
| Materiaal | Kunststof |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 1 |
| Geheugenslot 1 | 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR4 (SODIMM) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | ASUS Paasheuvelweg 25 1105BP Amsterdam |
| Fabrikant Naam | ASUSTEK COMPUTER INC. |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.2 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Maximale processor turbo frequentie | 5 |
| Processor implementatie | 120U |
| Type computer processor | Intel Core 5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Asus Vivobook 17 X1704va-au810w - 17.3 Inch Core™ 5 120u 16 Gb 512 Uhd Graphics
X