Asus Rog Strix Oled Xg27aqdng - 26.5 Inch Qhd Qd-oled
ROG Strix OLED XG27AQDNG gaming monitor - 27" (26.5" zichtbaar) 1440p QD-OLED, 360Hz, 0,03 ms, Neo Proximity Sensor, ASUS OLED Care Pro, ELMB, G-SYNC® compatibel, 99% DCI-P3 en DisplayWidget Center 27" QHD (2560 x 1440) QD-OLED gaming monitor met 360Hz verversingssnelheid en 0,03ms responstijd ASUS...
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Asus Rog Strix Oled Xg27aqdng - 26.5 Inch Qhd Qd-oled
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Topprijzen voor merk producten
ROG Strix OLED XG27AQDNG gaming monitor - 27" (26.5" zichtbaar) 1440p QD-OLED, 360Hz, 0,03 ms, Neo Proximity Sensor, ASUS OLED Care Pro, ELMB, G-SYNC® compatibel, 99% DCI-P3 en DisplayWidget Center
  • 27" QHD (2560 x 1440) QD-OLED gaming monitor met 360Hz verversingssnelheid en 0,03ms responstijd