Asus Vivo AiO V241EAK-WA102T All-in-one PC Wit
Grenzeloze visie, grenzeloos plezier De verbluffend mooie Vivo AiO 24 all-in-one pc heeft een bijna onzichtbare 2mm schermrand die zorgt voor beeld van rand tot rand en een ongelooflijke 88% scherm/behuizing ratio. Voorzien van een 23,8” Full HD LED-scherm en geavanceerde ASUS SonicMaster audio met...
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 18-05-2021
Vind de beste deal voor Asus Vivo AiO V241EAK-WA102T All-in-one PC Wit
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Grenzeloze visie, grenzeloos plezier
De verbluffend mooie Vivo AiO 24 all-in-one pc heeft een bijna onzichtbare 2mm schermrand die zorgt voor beeld van rand tot rand en een ongelooflijke 88% scherm/behuizing ratio. Voorzien van een 23,8” Full HD LED-scherm en geavanceerde ASUS SonicMaster audio met een basreflex-luidsprekersysteem, dompelt de Vivo AiO 24 u onder in prachtige beelden en schitterend geluid, voor de ultieme entertainmentervaring.
Ongelooflijk NanoEdge-scherm
De ruimtebesparende Vivo AIO 24 is opvallend slank en licht, en het multitouch NanoEdge-scherm is voorzien van een onmogelijk smalle rand voor weergave van rand tot rand, en een indrukwekkende 88% scherm/behuizing ratio. Dit prachtige 23,8” breedbeeldscherm is uitgerust met breedbeeldtechnologie die het perfect maakt voor het delen van foto's of video's met vrienden en familie. Geniet dankzij de Full HD (1920x1080) resolutie volop van games en films met levendige details, verbazingwekkende kleuren en contrast. En met zijn nauwkeurige 10-punts multitouch* mogelijkheden is interactie met de Vivo AiO 24 makkelijker dan ooit, met gebruik van intuïtieve multi-vinger gebaren voor navigatie en bediening!
Dynamisch en levendig!
Naadloos, moeiteloos
Raas door de dagelijkse taken
Sneller, meer vloeiende graphics
Geavanceerde basreflex luidsprekers
Hi-Fi geluid, vakkundig geoptimaliseerd
Gemakkelijke audio-optimalisatie
Snelle, gemakkelijke connectiviteit
Leg echte stemmen vast
Aansluitingen achterzijde
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 4
Algemeen
Artikelnummer 372589171
EAN 4711081006596
Antenne
Soort antenne 2x2
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 60,5 cm (23.8")
HD type Full HD
Helderheid 250 cd/m²
Kleurbereik 100 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
RGB-kleurruimte sRGB
Belangrijkste kenmerken
Kleur Wit
Centrale besturingseenheid
Ethernet LAN
Design
Kleur van het product Wit
Draadloos LAN
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wifi-standaard Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet LAN-eigenschappen
Ethernet LAN
Geheugen
Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Grafisch
Aparte grafische adapter
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
Ingebouwde grafische adapter
On-board graphics adapter model Intel Iris Xe Graphics
Kleur
Kleur van het product Wit
Multimedia
Ingebouwde luidsprekers
Netwerk
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.0
Soort antenne 2x2
Opnamemodi
Ingebouwde microfoon
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
Opslagmedia HDD+SSD
Soort optische drive
SSD capaciteit 512 GB
SSD interfaces PCI Express 3.0
Totale capaciteit SSD's 512 GB
Totale opslagcapaciteit 1512 GB
Overige
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
AC-adapter, uitgangsspanning 19 V
AC-adapterfrequentie 50/60 Hz
Architectuur besturingssysteem 64-bit
Beeldoppervlakte Mat
Breedte apparaat (met standaard) 540 mm
Camera HD-type HD
Diepte apparaat (met standaard) 409 mm
Geheugen slots type SO-DIMM
Gewicht (met standaard) 5,1 kg
HDD rotatiesnelheid 5400 RPM
Hoogte apparaat (met standaard) 48 mm
Ingebouwde camera
Kloksnelheid geheugen 3200 MHz
Producttype Alles-in-één-pc
Totale capaciteit HDD's 1000 GB
Wi-Fi
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 2
Processor
Aantal processorkernen 4
Frequentie van processor 2,8 GHz
Maximale turbofrequentie van processor 4,7 GHz