ASUS QG‑U1080, 10‑poort 2.5G + 10G SFP+ Unmanaged Switch Upgrade je bekabelde netwerk met de ASUS QG‑U1080. Met acht 2.5 G RJ45‑poorten en twee 10 G SFP+‑uplinks biedt deze switch toekomstbestendige snelheid en flexibiliteit zonder complex beheer. Ondersteuning voor slimme modi zoals prioriteit, ene...
ASUS QG‑U1080, 10‑poort 2.5G + 10G SFP+ Unmanaged Switch
Upgrade je bekabelde netwerk met de ASUS QG‑U1080. Met acht 2.5 G RJ45‑poorten en twee 10 G SFP+‑uplinks biedt deze switch toekomstbestendige snelheid en flexibiliteit zonder complex beheer. Ondersteuning voor slimme modi zoals prioriteit, energie‑efficiëntie, port isolation en static trunk helpen je netwerk te optimaliseren. Plug‑and‑play installatie, stille werking en brede compatibiliteit maken dit de ultieme switch voor veeleisende thuis‑ en kantoornetwerken.
Boost je netwerk naar Multi‑Gig prestaties
Met 8× 2.5 Gbps RJ45‑poorten kun je je bekabelde apparaten direct upgraden naar veel hogere snelheden dan traditionele gigabit switches — ideaal voor NAS‑systemen, gaming‑pc’s, Wi‑Fi 6/7 access points en meer.
2× 10 G SFP+ uplinks
De twee 10 G SFP+‑poorten bieden ultra‑snelle uplinks voor backbone‑verbindingen naar servers, opslagapparaten of andere switches — klaar voor veeleisende workflows en grote datadoorvoer.
4 slimme modi voor netwerkoptimalisatie
Via de fysieke schakelaar kun je kiezen uit handige modi om je netwerkverkeer te verbeteren:
Plug‑and‑Play installatie
Geen ingewikkelde instellingen of beheersoftware nodig — gewoon aansluiten en je bent klaar om te profiteren van Multi‑Gig‑prestaties.
Gerichte toepassingen
NAS‑backups en grote datatransfers
High‑speed Wi‑Fi‑6/7 access points
Gaming‑pc’s en mediastreaming
Backbone‑connectiviteit met servers of andere switches
Ventilatorloze, stille werking
De switch werkt passief zonder ventilatoren, wat zorgt voor stil netwerkgebruik op je bureau of in kantoorruimtes.
Technische highlights
| 19 inch rackmount | |
| Managed switch | |
| Netwerk beveiliging opties | 802.1x |
| Type netwerk schakelaar | Netwerkswitch |
| 10 GB ondersteuning | |
| Aantal ethernet poorten | 8 |
| Aantal SFP/GBIC-poorten | 2 |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 2.5 Gbps) |
| Totale switchingcapaciteit | 80 Gbps |
| EAN | 4711387868720 |
| Ingebouwde ventilator | |
| Kleur | Wit |
| Product breedte | 19.30 cm |
| Product gewicht | 420 g |
| Product hoogte | 2.60 cm |
| Product lengte | 8.41 cm |
| Verpakkingsinhoud | ASUS QG-1080, Netsnoer, Snelstartgids, Garantiekaart |
| Elektronisch adres fabrikant | https://www.asus.com/support/ |
| Fabrikant Adres | Paasheuvelweg 25, 1105 BP Amsterdam |
| Fabrikant Naam | ASUS |
| Introductiejaar | 2026 |
| Introductiemaand | Februari |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 7 jaar na introductiedatum |
| EAN | 4711387868720 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Merk | ASUS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90IG0A00-MO3B00 |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Betaalde diensten vereist | |
| Delen van gebruikersgegevens vereist |
| CE markering | Zichtbaar |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Verpakking breedte | 17.70 cm |
| Verpakking hoogte | 8.40 cm |
| Verpakking lengte | 21.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 683 g |
| PoE ondersteuning |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| IGMP Snooping | |
| Layer | Layer 2 |
| Link aggregatie | |
| Ondersteuning Jumbo Frames | |
| Port Mirroring | |
| QoS | |
| VLAN ondersteuning |