Asus TUF Gaming VG34VQL3A
Asus TUF Gaming VG34VQL3A
Game en stream tegelijk op de Asus TUF Gaming VG34VQL3A 34 inch curved 180Hz ultrawide QHD gaming monitor. Je gebruikt twee vensters tegelijk of ziet meer van het speelveld op het brede ultrawide scherm. Door de lichte buiging van het curved scherm ga je bovendien nog meer in je games op. Ook geniet...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 04-05-2026
Vind de beste deal voor Asus TUF Gaming VG34VQL3A
Game en stream tegelijk op de Asus TUF Gaming VG34VQL3A 34 inch curved 180Hz ultrawide QHD gaming monitor. Je gebruikt twee vensters tegelijk of ziet meer van het speelveld op het brede ultrawide scherm. Door de lichte buiging van het curved scherm ga je bovendien nog meer in je games op. Ook geniet je van scherpe beelden en kleuren dankzij de scherpe resolutie en DisplayHDR 400 ondersteuning. Heb je een AMD videokaart? Dan zorgt de FreeSync Premium Pro ondersteuning ervoor dat je geen last hebt van haperingen. Pixels verversen daarnaast sneller en bewegingen zien er vloeiend uit door de 180 hertz verversingssnelheid en 1 ms reactietijd. Hierdoor speel je op deze monitor gemakkelijk snelle shooters, racespellen en andere competitieve games. Verder verstel je deze monitor in de hoogte en kantel je hem voor een fijne zithouding.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female RJ-45 poort 0
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 2
Aantal female standaard usb-A poorten 3
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 4
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3440 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Ultrawide (21:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 4000
HDR ondersteuning
Helderheid 400 cd/m2
Kijkafstand 57 - 153 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte <17 miljoen kleuren (<8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 125 %
Pixel-dichtheid 109,68 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3440 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 34 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync Freesync Premium PRO
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 400, HDR10
Verversingssnelheid 180 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 16,35 euro
Energieverbruik actief 28 W
Energieverbruik per 1000h 28 kWh
Energieverbruik per jaar 40,88 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 54,1 cm
Curved
Diepte 25 cm
Gewicht 8,1 kg
Hoogte 80,8 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Scherm kromming 1500 R
Uitstraling Gaming, Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 940130
Fabrikantcode 90LM06F0-B02E70
Garantie 2 jaar
Merk Asus
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm