Asus Rog Strix Oled Xg27acdms - 26.5 Inch Qhd Qd-oled
ROG Strix OLED XG27ACDMS gaming monitor - 27" (26.5" zichtbaar) 1440p QD-OLED paneel, 280Hz, 0,03 ms, aangepast koellichaam, Neo Proximity Sensor, ASUS OLED Care Pro, uniforme helderheid, G-SYNC® compatibel, 99% DCI-P3 en DisplayWidget Center 26.5" QHD (2560 x 1440) QD-OLED gaming monitor met 280Hz...
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 12-05-2026
Vind de beste deal voor Asus Rog Strix Oled Xg27acdms - 26.5 Inch Qhd Qd-oled
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Topprijzen voor merk producten
ROG Strix OLED XG27ACDMS gaming monitor - 27" (26.5" zichtbaar) 1440p QD-OLED paneel, 280Hz, 0,03 ms, aangepast koellichaam, Neo Proximity Sensor, ASUS OLED Care Pro, uniforme helderheid, G-SYNC® compatibel, 99% DCI-P3 en DisplayWidget Center
  • 26.5" QHD (2560 x 1440) QD-OLED gaming monitor met 280Hz verversingssnelheid en 0,03ms responstijd
  • Uitgebreide aansluitmogelijkheden, waaronder DisplayPort™ 1.4, HDMI® 2.1 en USB-C® met 15 W Power Delivery
ASUS OLED CARE PRO
Zorgeloze OLED-monitor
JOUW MONITOR, JOUW MANIER
DisplayWidget Center
Beeldverhoudingsregeling
Voor competitieve gamers die meer vertrouwd zijn met lagere resoluties, kan de XG27ACDMS een 4:3 beeldverhouding weergeven in 1280 x 960 of 1024 x 768 resoluties. Als alternatief kunnen gebruikers gamen op een 24.5” (24.5" simulatie) met een native verversingssnelheid van 280 Hz. Je kunt op elk moment genieten van beide uiteinden, van AAA-gametitels tot competitieve FPS games.