Asus TUF Gaming VG34VQL1B
Asus TUF Gaming VG34VQL1B
Schermdiagonaal: 34 inch Resolutie: UWQHD (3440 x 1440 Pixels) Schermtype: VA (Vertical Alignment) Aansluitingen: Hoofdtelefoon-uit, hoofdtelefoon, 2x HDMI, 3x USB-A, 2x DisplayPort Speel jouw favoriete games met deze Asus-monitor. De monitor beschikt over een VA-paneel dat in combinatie met de hog...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Asus TUF Gaming VG34VQL1B
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Schermdiagonaal: 34 inch Resolutie: UWQHD (3440 x 1440 Pixels) Schermtype: VA (Vertical Alignment) Aansluitingen: Hoofdtelefoon-uit, hoofdtelefoon, 2x HDMI, 3x USB-A, 2x DisplayPort
Dit krijg je erbij: AC-adapter, snelstartgids
Algemene eigenschappen
Afmetingen met voet (B/H/D) 807 mm / 539 mm / 278 mm
Breedte verpakking 980 mm
Diepte verpakking 226 mm
Hoogte verpakking 516 mm
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) 90LM06F0-B01170
Omtrek verpakking 246.4 cm
Totaalgewicht incl. verpakking 11740 g
Verpakkingsinhoud AC-adapter, snelstartgids
Verpakkingsvolume B x H x D (m) 980 mm / 516 mm / 226 mm
VESA-standaard 100 x 100 mm
Energieverbruik data
Energieverbruik in uit-stand 0.3 W
Energieverbruik ingeschakeld 35 W
Modelnaam / -kenmerk: 90LM06F0-B01170
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) G
Technische eigenschappen
Artikelnummer 1690101
Beeldschermdiagonaal (cm) 86.4 cm
Beeldschermdiagonaal (inch) 34 inch
Paneeltype VA (Vertical Alignment)
Type apparaat Monitor
Uitvoering
Aansluitingen Hoofdtelefoon-uit, hoofdtelefoon, 2x HDMI, 3x USB-A, 2x DisplayPort
Curved scherm nee
Geïntegreerde USB-hub ja
Geïntegreerde webcam nee
HDCP-ondersteuning ja
Hellingshoek -5 - 15 °
In hoogte verstelbaar ja
Ingebouwde luidsprekers ja
Overige kenmerken Gebogen
Vermogen luidspreker(s) 4 W
Uitvoering beeld
Aantal kleuren 16,7 miljoen kleuren
Aantal pixels 0.2325 x 0.2325 mm
Beeldfrequentie 165 Hz
Beeldresolutie UWQHD
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 86.4 cm / 34 inch