Asus Tuf Gaming Vg28uql1a - 28 Inch 3840 X 2160 (ultra Hd 4k) 1 Ms 144 Hz
bSchermdiagonaal:/b 28 inchbr bResolutie:/b Ultra HD 4K (3840 x 2160)br bSchermtype:/b IPS (In-Plane Switching)br bReactietijd:/b 1 msbr bVerversingssnelheid:/b 144 Hzbrbr De 28 inch Asus TUF Gaming VG28UQL1A helpt jou om alles uit de kast te halen tijdens het spelen van jouw favoriete games. Deze...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 08-11-2024
Vind de beste deal voor Asus Tuf Gaming Vg28uql1a - 28 Inch 3840 X 2160 (ultra Hd 4k) 1 Ms 144 Hz
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
bSchermdiagonaal:/b 28 inchbr
bResolutie:/b Ultra HD 4K (3840 x 2160)br
bSchermtype:/b IPS (In-Plane Switching)br
bReactietijd:/b 1 msbr
bVerversingssnelheid:/b 144 Hzbrbr
De 28 inch Asus TUF Gaming VG28UQL1A helpt jou om alles uit de kast te halen tijdens het spelen van jouw favoriete games. Deze krachtige gaming monitor beschikt over een 4K-resolutie van 3840 x 2160 pixels, waardoor jij in hoge, scherpe graphics van het spelen geniet. De monitor is in hoogte verstelbaar, zodat jij hem volledig op jouw wensen aanpast voor de optimale gamebeleving. Nog geen koptelefoon of speakers aangeschaft? De monitor heeft ingebouwde speakers waarmee jij voorzien bent van helder en krachtig geluid. Daarnaast zorgt de combinatie van de 1 ms aan reactietijd en de verversingssnelheid van maar liefst 144 Hz ervoor dat jij ongestoord door blijft gaan zonder onderbrekingen of haperingen op je scherm. Tot slot is de TUF Gaming VG28UQL1A voorzien van 2 HDMI-poorten, een DisplayPort en een 3.5 mm-ingang.
brbr
bDit krijg je erbij:/bbr
DisplayPort kabel, HDMI Ultra High Speed kabel, voedingsadapter,
stroomsnoer, snelstartgids, USB 3.0-kabel, garantiekaart
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen 1
DisplayPort 1
DVI-D HDCP Geen
HDMI 4
Thunderbolt Geen
USB hub
VESA maat VESA 100mm x 100mm
VGA poort Geen
Algemene eigenschappen
Aanvullende garantie-informatie Geen aanvullende garantie-informatie
Afmetingen met voet (B/H/D) 63.95 cm / 53.98 cm / 21.38 cm
Afmetingen zonder voet (B/H/D) 63.95 cm / 36.9 cm / 6.5 cm
Diepte zonder standvoet 6.5cm
Fabrieksgarantie 3jaar
Gewicht 6.89kg
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) 90LM0780-B01170
VESA-standaard 100 x 100 mm
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 144 Hz
FreeSync
Freesync Premium
G-Sync
G-Sync compatible
Scherm responstijd 1 milliseconde
EAN
EAN 4711081043362
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.3
Vermogen 33 W
Waarde energielabel nieuw 2021 F
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
Beeldschermdiagonaal (cm) 71cm
Beeldschermdiagonaal (inch) 28inch
Energieverbruik per 1.000 uur (SDR) 33kWh
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 639.5 x 65.65 x 369.35 mm
Curved
Product breedte 639.5 cm
Product gewicht 6890 kg
Product hoogte 539.8 cm
Product lengte 213.8 cm
Goed om te weten
90 graden kantelbaar
Beeldschermresolutie 3840 x 2160
Beeldverhouding 16:09
Draaibaar scherm
Gebruiker segment Gaming
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Schermgrootte 28 Inch
Screen technologie LCD
Touchscreen
Verpakkingsinhoud HANDLEIDING + ADAPTER
Je vindt dit artikel in
Beeldscherpte 4K (2160p)
Categorieën Monitoren Computer Gaming monitoren
Opties Ingebouwde speakers, Blauw licht filter, Met USB Hub, Ergonomisch, HDR
Schermgrootte 28 inch (71 cm)
Verversingssnelheid 144 Hz
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Blauw licht filter
Contrast ratio 1000:1
HDR
Helderheid 300
Kijkhoek 178
sRGB Minder dan 99%
Type HDR HDR 10
Modelgegevens
EAN 4711081043362
Merk ASUS
Taal handleiding Universeel
Verpakking breedte 716 mm
Verpakking hoogte 446 mm
Verpakking lengte 224 mm
Overige kenmerken
CE markering Zichtbaar
Gewicht 10.4 g
MPN (Manufacturer Part Number) 90LM0780-B01170
Technische eigenschappen
Beeldschermdiagonaal (cm) 71cm
Paneeltype IPS (In-Plane Switching)
Synchronisatie-technologie FreeSync
Type apparaat Gaming monitor
USB-C powered
Uitvoering
Aansluitingen 2x HDMI 2.1, 2x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.4, 2x USB 3.2
Curved scherm
DisplayPort Version 1.4
Geïntegreerde microfoon
Geïntegreerde USB-hub
Geïntegreerde webcam
HDMI Version 2.1
In hoogte verstelbaar
Ingebouwde luidsprekers
Pivot-functie
Touchscreen
Vermogen luidspreker(s) 2x 2W
Uitvoering beeld
Aantal kleuren 1,07 miljard
Beeldfrequentie 144 Hz
Beeldresolutie Ultra HD 4K
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 71 cm / 28 inch
Beeldverhouding 16:9
Color space (DCI-P3) 90%
Contrastverhouding 1.000:1
Dynamische contrastverhouding 100.000.000:1
Helderheid 350cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178°
Kijkhoek verticaal 178°
Native beeldfrequentie 144Hz