Laagste prijs bekijken?
ASUS ROG Strix G18 G815LR-S9103W
X
De ASUS ROG Strix G18 G815LR-S9103W is een krachtige laptop voor gamers en professionals die ultieme prestaties eisen. Uitgerust met de Intel Core Ultra 9 275HX-processor en NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti videokaart, levert deze laptop indrukwekkende snelheid en graphics. Het 18-inch WQXGA-scherm biedt...
De ASUS ROG Strix G18 G815LR-S9103W is een krachtige laptop voor gamers en professionals die ultieme prestaties eisen. Uitgerust met de Intel Core Ultra 9 275HX-processor en NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti videokaart, levert deze laptop indrukwekkende snelheid en graphics. Het 18-inch WQXGA-scherm biedt een uitstekende visuele ervaring met scherpe details en levendige kleuren. Met 32 GB DDR5 RAM en 2 TB SSD is multitasking snel en ruim voldoende. Het Windows 11 Home-besturingssysteem zorgt voor een moderne en efficiënte ervaring, terwijl het zwarte ontwerp stijl en duurzaamheid uitstraalt.
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 3 |
| Aantal USB type A | 3 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-versies | Thunderbolt 5 Type CUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type AUSB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type C |
| Product breedte | 39.90 cm |
| Product gewicht | 3420 g |
| Product lengte | 29.80 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711387827994 |
| Merk | ASUS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90NR0LT1-M003Y0 |
| Type laptop | Gaming laptop |
| Verpakkingsinhoud | Laptop |
| Sound technology | Dolby Atmos |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 90 Wh |
| Vermogen | 280 W |
| Beeldscherm verversing snelheid | 240 Hz |
| Beeldschermresolutie | 2560 x 1600 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 500 |
| Schermgrootte | 18 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 4711387827994 |
| Kleur | Grijs |
| Laptop opties | GezichtsherkenningIngebouwde microfoonIngebouwde webcam |
| Materiaal | Kunststof |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 2 |
| Geheugenslot 1 | 32 GB |
| Geheugenslot 2 | 16 GB |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR5 (SODIMM) |
| Type geheugen 2 | DDR5 (SODIMM) |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist |
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi 7) |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 2000 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 24 |
| Maximale processor turbo frequentie | 5.4 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 13 |
| Processor implementatie | 275HX |
| Type computer processor | Intel Core Ultra 9 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | 4-zone RGB verlichting |
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Videokaart model | Stand alone videokaart |
| Videokaartgeheugen | 12 GB |