ASUS ROG Strix XG32UCWMG OLED
ASUS ROG Strix XG32UCWMG OLED
ROG Strix OLED XG32UCWMG gaming monitor -32” (31.5” zichtbaar) 4K TrueBlack Glossy OLED, dubbele modus (4K@240Hz, FHD@480Hz), 0,03 ms (GTG), G-SYNC® compatibel, aangepast koellichaam, OLED Care Pro, Neo Proximity Sensor, VESA DisplayHDR™ 400 True Black, Auto KVM, USB Type-C® 32” 4K (3840 x 2160) Tr...
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor ASUS ROG Strix XG32UCWMG OLED
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Topprijzen voor merk producten
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
ROG Strix OLED XG32UCWMG gaming monitor -32” (31.5” zichtbaar) 4K TrueBlack Glossy OLED, dubbele modus (4K@240Hz, FHD@480Hz), 0,03 ms (GTG), G-SYNC® compatibel, aangepast koellichaam, OLED Care Pro, Neo Proximity Sensor, VESA DisplayHDR™ 400 True Black, Auto KVM, USB Type-C®
  • 32” 4K (3840 x 2160) TrueBlack Glossy WOLED gaming monitor met veelzijdige dubbele modus (4K@240Hz of FHD@480Hz)
  • Uitgebreide connectiviteitsmogelijkheden, waaronder DisplayPort™ 1.4 (DSC), HDMI® 2.1 en USB-C® met 15 W Power Delivery