Laagste prijs bekijken?
Asus Zenwifi Bd4 3-pack Multiroom-wifi
X
De ASUS ZenWiFi BD4 Mesh WiFi beschikt over de allernieuwste WiFi 7-technologie. Dit dual-band mesh-systeem ontsluit het volledige potentieel van WiFi 7 met bekabelde backhaul-opties. Mesh wifi-technologie levert wifi tot in elke hoek van je huis en elimineert dode zones door naast een hoofdrouter g...
De ASUS ZenWiFi BD4 Mesh WiFi beschikt over de allernieuwste WiFi 7-technologie. Dit dual-band mesh-systeem ontsluit het volledige potentieel van WiFi 7 met bekabelde backhaul-opties. Mesh wifi-technologie levert wifi tot in elke hoek van je huis en elimineert dode zones door naast een hoofdrouter gebruik te maken van een of meer nodes. Ervaar razendsnelle snelheden, zelfs in woningen met dikke muren. Dankzij de twee 2.5G WAN/LAN-poorten kan je de 2.5 Gbps bekabelde backhaul tussen mesh nodes uitbreiden voor sterke, naadloze connectiviteit, zodat het hele thuisnetwerk verbonden blijft en klaar is voor de toekomst. Een 3-pak dekt tot 600m2.
Met vier interne antennes en vier high-power front-end modules rekent de ZenWiFi BD4 af met wifi-loze zones en levert het consistente dekking in alle richtingen. Efficiënte warmteafvoer zorgt ook voor koele en stille werking, voor betere prestaties en langdurige betrouwbaarheid.
Multi-Link Operation (MLO) maakt een buffervrije verbinding mogelijk door intelligent combineren van en schakelen tussen de 2.4GHz en 5GHz banden. De ZenWiFi BD4 is gebouwd om toekomstbestendig te zijn met alle WiFi 7 apparaten, ongeacht de MLO-modus die ze gebruiken
De intuïtieve interface van de ASUS Router mobiele app maakt netwerkbeheer op je smartphone gemakkelijk. Volg gewoon de aanwijzingen op het scherm, en je kan in een mum van tijd aan de slag!
| Aantal 2.5 Gigabit LAN poorten | 2 |
| Aantal ethernet poorten | 4 |
| Aantal WAN-poorten | 1 |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 2.5 Gbps) |
| PoE ondersteuning | |
| Type LAN poorten | 2.5 Gigabit |
| Type WIFI netwerk | Simultaneous dual-band |
| WiFi Snelheid 2,4 GHz | 700 Mbps |
| WiFi Snelheid 5 GHz | 2880 Mbps |
| WiFi Snelheid Totaal | 3200 Mbps |
| WiFi Standaard | WiFi 7 |
| EAN | 4711387580943 |
| Aantal stuks in verpakking | 3 stuk(s) |
| Kleur | Wit |
| Product breedte | 14 cm |
| Product gewicht | 511 g |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 7 cm |
| Verpakking breedte | 181 mm |
| Verpakking hoogte | 153 mm |
| Verpakking lengte | 337 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2431 g |
| Verpakkingsinhoud | Aantal producten inbegrepen:3;Ethernetkabel;AC-adapter |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Paasheuvelweg 25, 1105 BP Amsterdam, Nederland |
| Fabrikant Naam | ASUSTeK Computer Inc. |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711387580943 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Merk | ASUS |
| Model | WiFi 7 - 3600 Mbps |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90IG0960-MO3C40 |
| Reparatie type | Carry-in |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| App werkt op besturingssyteem | AndroidiOSWindows |
| Betaalde diensten vereist | |
| Delen van gebruikersgegevens vereist |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 7 jaar na introductiedatum |
| Taal handleiding | DuitsEngelsFransNederlands |
| Ondersteunt Matter | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Aanvullende functies | Mesh wifi-technologie |
| Beamforming | |
| Bediening via mobiele app | |
| Gastnetwerk | |
| Netwerk beveiliging opties | WPA |
| Ouderlijke controle | |
| QoS | |
| Seamless Roaming | |
| Type MIMO | MU-MIMO |
| UPnP |
| USB |