Laagste prijs bekijken?
Asus Rog Strix Scar 18 G835lx-s9128w - Inch Core™ Ultra 9 275hx 32 Gb 2 Tb Geforce Rtx™ 5090
X
Geen compromissen. Geen limieten. Pure kracht. De ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-S9128W is dé ultieme gaming-laptop, ontworpen voor hardcore gamers die alleen het allerbeste eisen. Aangedreven door de brute Intel Core Ultra 9 275HX en de ongeëvenaarde NVIDIA GeForce RTX 5090, levert deze machine gren...
Geen compromissen. Geen limieten. Pure kracht. De ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-S9128W is dé ultieme gaming-laptop, ontworpen voor hardcore gamers die alleen het allerbeste eisen. Aangedreven door de brute Intel Core Ultra 9 275HX en de ongeëvenaarde NVIDIA GeForce RTX 5090, levert deze machine grenzeloze prestaties voor 4K-gaming, AI-gestuurde rendering en next-gen ray tracing.
Het gigantische 18 inch WQXGA Mini LED-scherm met een 240Hz refresh rate, zorgt voor verbluffend scherpe, vloeiende en contrastrijke visuals. Met 32GB DDR5 RAM en een enorme 2TB SSD laad je games en programma’s in een fractie van een seconde, terwijl het ROG Intelligent Cooling-systeem met liquid metal en geavanceerde luchtstroomtechnologie de laptop ijskoud houdt, zelfs tijdens de meest intense battles.
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 3 |
| Aantal USB type A | 3 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | Thunderbolt 5 Type CUSB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type C |
| Product breedte | 39.90 cm |
| Product gewicht | 3480 g |
| Product lengte | 29.80 cm |
| Verpakking breedte | 36 cm |
| Verpakking hoogte | 10.80 cm |
| Verpakking lengte | 48.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6.16 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711387843017 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90NR0LF1-M005W0 |
| Type laptop | Gaming laptop |
| Verpakkingsinhoud | Laptop |
| Sound technology | Smart Amp |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 90 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 380 W |
| Beeldscherm verversing snelheid | 240 Hz |
| Beeldschermresolutie | 2560 x 1600 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Schermgrootte | 18 Inch |
| Screen technologie | Mini LED |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Mat |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 4711387843017 |
| Kleur | Zwart |
| Laptop opties | Ingebouwde webcamGezichtsherkenningIngebouwde microfoon |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 2 |
| Geheugenslot 1 | 32 GB |
| Intern geheugen | 32 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR5 (SODIMM) |
| Type geheugen 2 | DDR5 (SODIMM) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Paasheuvelweg 25, 1105 BP Amsterdam, Nederland |
| Fabrikant Naam | ASUSTeK Computer Inc. |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi 7) |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 2000 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 24 |
| Maximale processor turbo frequentie | 5.4 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 13 |
| Processor implementatie | 275HX |
| Type computer processor | Intel Core Ultra 9 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Per-key RGB verlichting |
| Type videokaart | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Videokaart model | Stand alone videokaart |
| Videokaartgeheugen | 24 GB |
Asus Rog Strix Scar 18 G835lx-s9128w - Inch Core™ Ultra 9 275hx 32 Gb 2 Tb Geforce Rtx™ 5090
X