Asus laptop K513EA-L13597W
Asus laptop K513EA-L13597W
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 09-01-2024
Vind de beste deal voor Asus laptop K513EA-L13597W
Momenteel niet leverbaar
Onze specialist adviseert deze laptop voor:
Dagelijks gebruik: deze laptop is geschikt voor internetten, e-mailen en tekstverwerking.
Studie: verslagen uitwerken in Word en presentaties maken in Powerpoint.
Fotobewerking: Dankzij de Intel Iris Xe videokaart kun je makkelijk Photoshoppen.
Deze laptop wordt niet aanbevolen voor:
Videobewerking: deze laptop beschikt niet over een aparte videokaart.
Gaming: heeft niet de eigenschappen voor het spelen van de meest recente games.
De snelle 11e generatie Intel Core i7 processor zorgt ervoor dat zware taken snel worden uitgevoerd. Dankzij 16 GB werkgeheugen kan deze laptop gemakkelijk meerdere taken gelijktijdig uitvoeren. De SSD zorgt ervoor dat de laptop binnen 15 seconden is opgestart. Bovendien werkt een SSD volledig stil en is het betrouwbaarder dan een traditionele harde schijf. Een 15.6 inch biedt voldoende werkruimte en is klein genoeg om mee te nemen. Het Full HD OLED scherm zorgt voor een scherpe weergave van jouw foto's en video's.
Goed om te weten!
- Deze laptop is voorzien van Windows 11 Home.
- De behuizing is gemaakt van Kunststof.
- Deze laptop is voorzien van een QWERTY toetsenbord.
Aansluitingen
Aantal USB 2.0 Type A 2
Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A 1
Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C 1
Aantal USB type A 3
Aantal USB type C 1
Aantal usb-poorten 4
DisplayPort Geen
HDMI 1
Mini DisplayPort Geen
USB-C met Displayport functie
USB-versies USB 2.0 Type A | USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C
VGA poort Geen
Afmetingen
Gewicht 2506 g
Product breedte 359 mm
Product gewicht 1.6 kg
Product hoogte 17.9 mm
Product lengte 235 mm
Verpakking breedte 295 mm
Verpakking hoogte 67 mm
Verpakking lengte 460 mm
Artikelinformatie
CE markering Zichtbaar
EAN 4711081996897
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Merk ASUS
MPN (Manufacturer Part Number) 90NB0SG2-M01L00
Refurbished
Reparatie type Carry-in
Type laptop Windows laptop (geen gaming)
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruikersschade
Verpakkingsinhoud Laptop en oplader
Audio
Luidsprekers
Sound technology Harman Kardon
Batterij
Accu/batterij capaciteit in Wh 42 Wh
Vermogen 65 W
Beeldscherm
Beeldscherm verversing snelheid 60 Hz
Beeldschermresolutie 1920 x 1080
Beeldverhouding 16:09
Dual Screen
FreeSync
G-Sync
Schermgrootte 15.6 Inch
Screen technologie OLED
Touchscreen
Type schermafwerking Glanzend
Besturingssysteem
Operatingsysteem Windows 11 Home
EAN
EAN 4711081996897
Eigenschappen
2 in 1
Kleur Zilver
Laptop opties Ingebouwde microfoon | Ingebouwde webcam
Materiaal Kunststof
Media station Geen lezer en brander
Geheugen
Aantal Geheugensloten 2
Geheugenslot 1 8 GB
Geheugenslot 2 8 GB
Intern geheugen 16 GB
RAM geheugen uitbreidbaar
Type geheugen 1 DDR4 (Onboard)
Type geheugen 2 DDR4 (Onboard)
Introductie en ondersteuning
Ondersteuning met updates Minimaal 60 maanden na introductiedatum
Taal handleiding Universeel
Je vindt dit artikel in
Categorieën Computer Windows laptops Laptops
Merk ASUS
Processortype Intel Core i7
RAM-geheugen 16 GB
Schermgrootte laptops 15 inch (39 cm) - standaard
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App werkt op besturingssyteem Windows
Betaalde diensten vereist Informatie niet beschikbaar
Bluetooth vereist Informatie niet beschikbaar
Compatibel met Informatie niet beschikbaar
Delen van gebruikersgegevens vereist Informatie niet beschikbaar
Wifi vereist Informatie niet beschikbaar
Netwerkverbindingen
Bedrade snelheid Niet bedraad
Bluetooth versie Bluetooth 5.0
WIFI Ja, 802.11ax
Opslag
Hardeschijf snelheid Solid State
Opslag media SSD
Opslagcapaciteit 1000 GB
Opslagcapaciteit SSD 1000 GB
Opslagcapaciteit uitbreidbaar
Type extern geheugenslot Micro SD
Processor
Aantal processorkernen 4
Kloksignaalfrequentie 2.8 GHz