Laagste prijs bekijken?
ASUS ROG Strix GS-BE18000
X
De ASUS ROG Strix GS-BE18000 is geen gewone wifi-router, maar dé ultieme gaming router voor wie alleen genoegen neemt met het beste. Dankzij de nieuwste WiFi 7-technologie haal je snelheden tot maar liefst 18.000 Mbps, genoeg om met het hele gezin tegelijk te streamen, gamen, videobellen en download...
De ASUS ROG Strix GS-BE18000 is geen gewone wifi-router, maar dé ultieme gaming router voor wie alleen genoegen neemt met het beste. Dankzij de nieuwste WiFi 7-technologie haal je snelheden tot maar liefst 18.000 Mbps, genoeg om met het hele gezin tegelijk te streamen, gamen, videobellen en downloaden zonder dat het netwerk vertraagt. En met extra krachtige dekking is je wifi stabiel op elke verdieping van je huis, van de woonkamer tot de zolder.
Voor fanatieke gamers is deze router een droom: met functies als ROG Game Boost en een speciale Gaming Port krijgen je games altijd voorrang op ander internetverkeer. Dat betekent: lage ping, snelle reacties en geen haperingen, ook niet als anderen in huis druk online zijn. Maar ook als je vooral werkt, streamt of kinderen hebt die constant op TikTok zitten, zorgt deze router ervoor dat iedereen soepel verbonden blijft.
De installatie is eenvoudig en snel geregeld via de ASUS Router App, dus je hoeft geen techneut te zijn om aan de slag te gaan. Daarnaast krijg je toegang tot handige functies zoals ouderlijk toezicht, netwerkbeveiliging en ondersteuning voor een groot aantal apparaten tegelijk. Of je nu fanatiek gamet, thuiswerkt of gewoon stabiele wifi wilt in elk hoekje van je huis: de ROG Strix GS-BE18000 is klaar voor de toekomst.
| Aantal 2.5 Gigabit LAN poorten | 7 |
| Aantal ethernet poorten | 8 |
| Aantal WAN-poorten | 1 |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 2.5 Gbps) |
| Geïntegreerd modem | |
| Link aggregatie | |
| PoE ondersteuning | |
| Type LAN poorten | 2.5 Gigabit |
| Aantal interne/externe WiFi antennes | 8 |
| Type WIFI netwerk | Simultaneous tri-band |
| WiFi Snelheid 2,4 GHz | 688 Mbps |
| WiFi Snelheid 5 GHz | 5760 Mbps |
| WiFi Snelheid 6 GHz | 11520 Mbps |
| WiFi Snelheid Totaal | 11000 Mbps |
| WiFi Standaard | WiFi 7 |
| EAN | 4711387880555 |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Kleur | Nero |
| Product breedte | 9 cm |
| Product gewicht | 927.5 g |
| Product hoogte | 22.50 cm |
| Product lengte | 22.50 cm |
| Verpakking breedte | 23.80 cm |
| Verpakking hoogte | 10.10 cm |
| Verpakking lengte | 31 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1650 g |
| Verpakkingsinhoud | GS-BE18000 tri-band gaming router RJ-45 cable Power adapter |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Paasheuvelweg 25, 1105 BP Amsterdam, Nederland |
| Fabrikant Naam | ASUSTeK Computer Inc. |
| Introductiejaar | 2025 |
| Introductiemaand | Juli |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711387880555 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | ASUS |
| Model | ROG Strix GS-BE18000 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90IG09Y0-MO9C00 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| App werkt op besturingssyteem | iOSAndroid |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Ja, bij aanmaken van account bij app |
| Bediening via mobiele app | |
| Ondersteunt Matter | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Aanvullende functies | OFDMA (Orthogonal Frequency Division Multiple Access) Beamforming: standard-based and universal Router(AiMesh router), AiMesh node, Access point, Repeater, Media bridge |
| Beamforming | |
| Gastnetwerk | |
| Geoptimaliseerd voor Gaming | |
| Multiroom | |
| Netwerk beveiliging opties | Firewall |
| Ouderlijke controle | |
| QoS | |
| Simkaartslot | |
| Type MIMO | MU-MIMO |
| UPnP | |
| VPN pass-through |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 1 |
| USB | |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A |