Asus ROG Strix GA35 G35DX-NL037T
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 27-01-2023
Vind de beste deal voor Asus ROG Strix GA35 G35DX-NL037T
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Algemene eigenschappen
Aanvullende garantie-informatie 2 jaar pick up en return
Afmetingen (B x H x D) 43.3 cm x 50.1 cm x 27.9 cm
Behuizing Transparent side panel
Breedte 43.3 cm
Diepte 27.9 cm
Fabrieksgarantie 2 jaar
Gewicht 15.0 kg
Hoogte 50.1 cm
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) 90PD02W1-M09930
Type apparaat Game-pc
Verpakkingsinhoud Stroomkabel
Connectiviteit
Bluetooth ja
Bluetooth-versie 5.0
Ingebouwde luidsprekers ja
Near Field Communication nee
Wifi ja
Wifi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Geluid
Aantal luidsprekers 2
Geluidskaart SupremeFX S1220A CODEC
Luidspreker Stereo
Grafiekkaart
Beschikbaar grafisch geheugen 10 GB
Fabrikant grafische kaart NVIDIA
Grafisch geheugen 10 GB
Grafische kaart GeForce RTX 3080 10GB
Harde schijf
Grootte per schijf (GB) 1 TB SSD + 1 TB SSD
Interface opslag M.2 via PCIe
Opslag SSD , 1 TB , M.2 via PCIe
Opslag 2 1 TB
Opslagcapaciteit 1 TB
Opslagcapaciteit 2 1 TB
Solid State Drive (SSD) ja
Totale opslagruimte 1 TB SSD + 1 TB SSD TB
Type opslag SSD
Main board
Chipset AMD X570
Optisch loopwerk
Blu-rayspeler nee
Optische drive nee
Processor
Aantal processorkernen 12
Artikelnummer 1691570
Processor AMD Ryzen 9-3950X
Processor merk AMD
Processorsnelheid 3.5 GHz
Processorsnelheid met turbo 4.7 GHz
Uitvoering
Besturingssysteem Windows 10 home
Geïntegreerde microfoon ja
Geïntegreerde webcam nee
Kaartlezer nee
Meegeleverde software Armoury Crate Sonic Studio, Proefpakket: Microsoft Office voor 1 maand
Overige kenmerken 45L, om te gamen
Vermogen netadapter 750 W
Vingerafdruksensor nee
VR ready nee
Updatebeleid
Software-updates vanuit fabrikant Onbekend
Update policy Onbekend
Werkgeheugen
Geheugensnelheid 3.5 GHz