Asus VP28UQGL
Asus VP28UQGL
Speel games in 4K resolutie met de 28 inch ASUS VP28UQGL. Dankzij de hoge resolutie van 3840 x 2160 geniet je van de kleinste details in je games. De FreeSync technologie zorgt ervoor dat de monitor goed synchroniseert met je videokaart. De maximale verversingssnelheid is 60 Hz, waardoor vooral bijz...
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 11-09-2022
Vind de beste deal voor Asus VP28UQGL
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Speel games in 4K resolutie met de 28 inch ASUS VP28UQGL. Dankzij de hoge resolutie van 3840 x 2160 geniet je van de kleinste details in je games. De FreeSync technologie zorgt ervoor dat de monitor goed synchroniseert met je videokaart. De maximale verversingssnelheid is 60 Hz, waardoor vooral bijzonder geschikt is voor console gaming. De 1 ms reactietijd gaat het effect van ghosting tegen, zodat je geen last hebt van vage strepen en vervagende kleuren. Gebruik de GamePlus technologie en de monitor helpt je met bijvoorbeeld crosshair en timer functies. Zo leer je steeds sneller richten en houd je de tijd goed bij in bijvoorbeeld real-time strategy games.
Let op: Zorg dat je een NVIDIA RTX 2080 Super of 2080 Ti hebt voor 4K gaming.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype TN paneel
Pixel-dichtheid 157 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 28 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 31 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 8,23 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 66,04 cm
Breedte bezel (schermrand) 10 mm
Diepte 6,2 cm
Gewicht 7,28 kg
Hoogte 38,08 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm