Asus Rog Strix G16 G614pr-rv016w - 16 Inch Ryzen™ 9 7940hx Gb 1 Tb Geforce Rtx™ 5070 Ti
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Momenteel niet leverbaar
Je kunt de volgende games spelen op:
High tot ultra-high grafische instellingen
  • Sport spellen; zoals FC 24 of NBA 2k24.
  • Indie spellen; zoals Valheim, Hades en Slay the Spire.
  • RTS spellen; zoals Starcraft 2 en de Total War series.
  • Avontuur spellen; zoals Cyberpunk 2077, de Fallout series of de Assassins Creed games.
  • Simulatie/strategie spellen; zoals Crusader Kings 3, Cities: Skylines en Sims 4.
  • MOBA spellen; zoals League of Legends en DOTA.
  • MMO spellen; zoals World of Warcraft en Elder Scrolls online.
  • Racing spellen; zoals de Forza series en F1 2023.
  • First person shooter spellen; zoals Destiny 2, Helldivers 2, Warzone, Fortnite, CSGO en PUBG.
Belangrijkste kenmerken van de ASUS ROG Strix G16 G614PR-RV016W
Deze laptop beschikt ook over een enorm vlot 165Hz display wat bijzonder prettig is bij het spelen van spellen waar snelheid en reflex van belang zijn zoals bij shooters en racing games. Deze laptop is in staat om meerdere taken tegelijkertijd uit te voeren dankzij het 16 GB werkgeheugen. Zo kun je bijvoorbeeld zware games spelen en deze gelijktijdig opnemen of streamen naar je vrienden.
Een laptopscherm van 16 inch biedt een perfecte combinatie van standaard en groot formaat. Het scherm is groter en beter zichtbaar dan een 15.6 inch scherm, maar niet zo groot en onhandig als een 17.3 inch scherm. Hierdoor is deze laptop ideaal voor gebruik onderweg en biedt het tegelijkertijd een comfortabele kijkervaring. Het WUXGA Full HD scherm biedt een prettige beeldkwaliteit. WUXGA komt alleen voor bij een beeldscherm ratio van 16:10. Dankzij het IPS scherm heb je een brede kijkhoek en een realistische kleurweergave.