Laagste prijs bekijken?
Asus Rog Falchion Bedraad En Draadloos Gamingtoetsenbord Wit
X
Ontdek de perfecte combinatie van stijl en prestaties met de ROG Falchion RX Low Profile, een compact gamingtoetsenbord met een 65% indeling. Uitgerust met de gloednieuwe ROG RX Low-Profile Switches en twee dempende foams, biedt de Falchion RX Low Profile een ongekende type- en game-ervaring. Geniet...
Ontdek de perfecte combinatie van stijl en prestaties met de ROG Falchion RX Low Profile, een compact gamingtoetsenbord met een 65% indeling. Uitgerust met de gloednieuwe ROG RX Low-Profile Switches en twee dempende foams, biedt de Falchion RX Low Profile een ongekende type- en game-ervaring. Geniet van handige extra functies, waaronder een intuïtief aanraakpaneel, driemodige connectiviteit met de baanbrekende ROG SpeedNova draadloze technologie en de ROG Omni Receiver. Verleg de grenzen van jouw gaming setup met de ROG Falchion RX Low Profile!
| Draadloos | |
| Draadloos bereik | 4711387334409 m |
| Game platform | MAC |
| Geschikt voor besturingssysteem | Windows |
| Oplaadbaar | |
| Snel laden functionaliteit | |
| Speciaal voor gamen | |
| Type input/output | Bluetooth |
| Type toetsenbord connectie | BedraadRadio(RF) |
| Voedingstype | Batterij |
| EAN | 4711387334409 |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Paasheuvelweg 25, 1105 BP Amsterdam, Nederland |
| Fabrikant Naam | ASUSTeK Computer Inc. |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Inclusief adapter(s) | |
| Product breedte | 30.60 cm |
| Product gewicht | 595 g |
| Product hoogte | 2.65 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| Taal handleiding | EngelsFransNederlandsDuits |
| Verpakking breedte | 146 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 361 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1061 g |
| EAN | 4711387334409 |
| Fysieke toetsenbordindeling | ANSI |
| Kleur | Wit |
| Merk | ASUS |
| Met display | |
| Model | ASUS ROG Falchion RX Low Profile toetsenbord Gamen USB + RF Wireless + Bluetooth Wit |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90MP03EC-BKUA10 |
| Taal toetsenbordindeling | US Layout |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Toetsenbord opties | Anti-Ghosting |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Instelbare verlichting | |
| Multimediasneltoetsen | |
| Numeriek keypad | |
| Per toets apart verlicht | |
| Soort mechanische toetsen | Linear |
| Type toetsen | Mechanische toetsen |
| Type verlichting | RGB |
| Verlichting | |
| Vlakke toetsen |