Asus Vivobook 17 M1702qa-au033w
ASUS VivoBook 17 M1702QA-AU033W. Type product: Notebook, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: AMD Ryzen™ 5, Processormodel: 5600H, Frequentie van processor: 3,3 GHz. Beeldschermdiagonaal: 43,9 cm (17.3"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype...
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 22-02-2024
Vind de beste deal voor Asus Vivobook 17 M1702qa-au033w
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
ASUS VivoBook 17 M1702QA-AU033W. Type product: Notebook, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: AMD Ryzen™ 5, Processormodel: 5600H, Frequentie van processor: 3,3 GHz. Beeldschermdiagonaal: 43,9 cm (17.3"), HD type: Full HD, Resolutie: 1920 x 1080 Pixels. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 512 GB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: AMD Radeon Graphics. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 Home. Kleur van het product: Blauw
Aansluitingen
Aantal USB 2.0 Type A 1
Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A 2
Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C 1
Aantal usb-poorten 4
DisplayPort Geen
HDMI 1
Afmetingen
Product breedte 399.3 mm
Product gewicht 2.1 g
Product hoogte 21 mm
Product lengte 254.3 mm
Artikelinformatie
CE markering Zichtbaar
EAN 4711081707455
Merk ASUS
MPN (Manufacturer Part Number) 90NB0YA2-M001C0
Refurbished
Type laptop Windows laptop (geen gaming)
Verpakkingsinhoud laptop,handleiding,adapter
Audio
Sound technology SonicMaster
Batterij
Accu/batterij capaciteit in Wh 42 Wh
Vermogen 90 W
Beeldscherm
Beeldscherm verversing snelheid 60 Hz
Beeldschermresolutie 1920 x 1080
Beeldverhouding 16:09
Schermgrootte 17.3 Inch
Screen technologie IPS
Touchscreen
Besturingssysteem
Operatingsysteem Windows 11 Home
EAN
EAN 4711081707455
Eigenschappen
Kleur Blauw
Laptop opties Ingebouwde microfoon | Ingebouwde webcam
Media station Geen lezer en brander
Geheugen
Intern geheugen 8 GB
Introductie en ondersteuning
Ondersteuning met updates Minimaal 60 maanden na introductiedatum
Taal handleiding Universeel
Je vindt dit artikel in
Categorieën Computer Windows laptops Laptops
Merk ASUS
Processortype AMD Ryzen 5
RAM-geheugen 8 GB
Schermgrootte laptops 17 inch (44 cm) - zeer groot
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
Mobiele data verbinding mogelijk
Netwerkverbindingen
WIFI Ja, 802.11ac
Opslag
Opslag media SSD
Opslagcapaciteit 512 GB
Opslagcapaciteit SSD 512 GB
Type extern geheugenslot Geen extern geheugenslot
Processor
Aantal processorkernen 6
Kloksignaalfrequentie 3.3 GHz