ASUS PG27AQDP
ASUS PG27AQDP
67,3 cm (26.5") OLED WOLED Quad HD 2560 x 1440 Pixels 16:9 480 Hz 0,03 ms 1500000:1 NVIDIA G-SYNC AMD FreeSync Knippervrije technologie F 25 kWu 27 W
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor ASUS PG27AQDP
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Topprijzen voor merk producten
67,3 cm (26.5") OLED WOLED
Quad HD 2560 x 1440 Pixels 16:9
480 Hz 0,03 ms 1500000:1
NVIDIA G-SYNC AMD FreeSync Knippervrije technologie
F 25 kWu 27 W