Asus gaming laptop G713IC-HX010T
Win meer potjes in snelle shooters als Call of Duty met de Asus ROG Strix G17 G713IC-HX010T. De NVIDIA GeForce RTX 3050 videokaart zorgt ervoor dat je dat met hoge framerates doet. Door de stabiele 144 hertz verversingssnelheid reageer je snel op tegenstanders in het spel. Op het 17 inch ontspiegeld...
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 20-05-2022
Vind de beste deal voor Asus gaming laptop G713IC-HX010T
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Win meer potjes in snelle shooters als Call of Duty met de Asus ROG Strix G17 G713IC-HX010T. De NVIDIA GeForce RTX 3050 videokaart zorgt ervoor dat je dat met hoge framerates doet. Door de stabiele 144 hertz verversingssnelheid reageer je snel op tegenstanders in het spel. Op het 17 inch ontspiegelde beeldscherm zie je elke game duidelijk. Laat je jouw vrienden graag zien hoe je elk potje wint? Met de AMD Ryzen 7 processor en het 16 gigabyte werkgeheugen monteer je video's of stream je jouw beelden rechtstreeks naar je vrienden. Wordt het donker? Zet de rgb toetsenbordverlichting aan en druk altijd de juiste toets in.
Accu/Batterij
Aantal cellen in de batterij 4
Accu/batterij energie-opslagtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Audio
Audiosysteem Dolby Atmos
Ingebouwde microfoon
Vermogen luidsprekers 2 W
Beeldscherm
Beeldoppervlak Matt
Beeldschermdiagonaal 17.3 inch
Beeldverversing frequentie 144 Hz
HD type Full HD
Helderheid 250 cd/m²
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Soort paneel IPS
Touchscreen
Beveiliging
Vingerafdruklezer
Camera
Camera voorzijde
Design
Kleur van het product Zwart, Zilver
Energie
AC-adapter ingangsspanning 100 - 240 V
AC-adapter, uitgangsspanning 20 V
AC-adapter, uitgangsstroom 10 A
AC-adapter, vermogen 200 W
AC-adapterfrequentie 50 - 60 Hz
Geheugen
Geheugenlayout 2 x 8 GB
Geheugenslots 2x SO-DIMM
Intern geheugen 16 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 3200 MHz
Maximum intern geheugen 32 GB
Gewicht en omvang
Breedte 39.5 cm
Diepte 28.2 cm
Gewicht 2.4 kg
Hoogte 2.46 cm
Grafisch
Discreet grafisch adapter model NVIDIA GeForce RTX 3050
Discreet grafisch geheugen 4 GB
On-board grafisch adapter model AMD Radeon Graphics
Kenmerken
Producttype Notebook
Knoppen
Toetsenbord met achtergrondverlichting
Minimale systeemeisen
Besturingssysteem Windows 10 Home
Netwerk
4G
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.1
Wi-Fi
Wi-Fi standaard(en) Wi-Fi 6 (802.11ax)
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD 1
Geïntegreerde geheugenkaartlezer
HDD capaciteit 0 GB
Opslagmedia SSD
SSD capaciteit 512 GB
SSD interface(s) NVMe, PCI Express 3.0
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Optische drive
Soort optische drive
Poorten & interfaces
Aantal Ethernet LAN poorten 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal USB 3.2 poorten Type A 3
DisplayPort USB Type-C DisplayPort
Ethernet LAN
HDMI versie 2.0b
Hoofdtelefoon/microfoon combo poort
Totaal aantal USB Type-A poorten 3
Totaal aantal USB Type-C poorten 1
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus
Prestatie
Geschikt voor gaming
Processor
Aantal processorkernen 8
Processor cache 8 MB
Processor frequentie 2.9 GHz
Processor turbofrequentie (max) 4.2 GHz