Laagste prijs bekijken?
Asus Chromebook Cx3402cva-pq0559 - 14.0 Inch Core™ I3 I3-1315u 8 Gb 128 Uhd Graphics
X
ChromeOS Intel Core i3-1315U (10MB Cache) 35.6 cm (14") Full HD 1920 x 1080 8GB LPDDR5x-SDRAM & 128GB UFS
ChromeOS
Intel Core i3-1315U (10MB Cache)
35.6 cm (14") Full HD 1920 x 1080
8GB LPDDR5x-SDRAM & 128GB UFS
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 2 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type C |
| Product breedte | 32.64 cm |
| Product gewicht | 1430 g |
| Product hoogte | 1.87 cm |
| Product lengte | 21.43 cm |
| Verpakking breedte | 29.60 cm |
| Verpakking hoogte | 7.90 cm |
| Verpakking lengte | 45.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.37 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711387907948 |
| Merk | ASUS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90NX07P2-M00M60 |
| Type laptop | Chromebook (met Chrome OS) |
| Verpakkingsinhoud | Laptop, oplader, handleiding |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 50 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 45 W |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Helderheid | 250 |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Chromebook Plus | |
| Operatingsysteem | Chrome OS |
| EAN | 4711387907948 |
| Kleur | Grijs |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcam |
| Materiaal | Kunststof |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Maximum intern geheugen | 8 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Paasheuvelweg 25, 1105 BP Amsterdam, Nederland |
| Fabrikant Naam | ASUSTeK Computer Inc. |
| Introductiejaar | 2023 |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 36 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Android |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | UFS 4.0 |
| Opslag media | Flash |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Opslagcapaciteit Flash | 128 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.5 |
| Processor implementatie | i3-1315U |
| Type computer processor | Intel Core i3 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Asus Chromebook Cx3402cva-pq0559 - 14.0 Inch Core™ I3 I3-1315u 8 Gb 128 Uhd Graphics
X