Laagste prijs bekijken?
Apple iPad Pro (2024) 11 inch 512GB Wifi Zwart
X
Apple iPad Pro 11 WiFi 512GB 5Gen (2024) space schwarz
Apple iPad Pro 11 WiFi 512GB 5Gen (2024) space schwarz
| Accu/batterij capaciteit in mAh | 3129 mAh |
| Draadloos opladen | |
| Snel laden functionaliteit |
| Aantal pixels frontcamera | 12 Megapixel |
| Camera | |
| Inclusief flitser frontcamera | |
| Inclusief frontcamera | |
| Megapixels | 12 Megapixel |
| A-GPS | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.2 |
| GPS | |
| Inclusief NFC | |
| Netwerktechnologieën | WiFi |
| Type input/output | USB-C |
| WIFI |
| Beeldschermresolutie | 2420 x 1668 |
| Scherm afmetingen | 11 in |
| Touchscreen | |
| Type scherm | OLED |
| EAN | 0195949223006 |
| AI functionaliteit | |
| Inclusief gezichtsherkenning | |
| Inclusief spraakbesturing | |
| Inclusief vingerafdrukscanner |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Hollyhill Industrial Estate 0, T23 YK84, Cork, Ierland |
| Fabrikant Naam | Apple Distribution International LTD |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Mei |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Aantal luidsprekers | 4 |
| Geluidsweergave | Stereo |
| Kleur | Zwart |
| Verpakking breedte | 191 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Verpakkingsgewicht | 763 g |
| Water of stofdicht |
| App werkt op besturingssyteem | iPadOSiOS |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Extern geheugenslot | N |
| Maximum card capaciteit | Geen kaart |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Achtergrondverlichting van het scherm | |
| Blauw licht filter | |
| Inclusief adapter(s) | |
| Inclusief pen | |
| Maximum vermogen voor opladen | 40 W |
| Met kleurenscherm | |
| Minimum vermogen voor opladen | 5 W |
| Paper Tablet | |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | Tekst-naar-spraaksoftwareSchermlezersSysteembesturingssoftwareVergrotingssoftware |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Waarde energielabel | G |
| Processor configuratie | Nona core (9) |
| RAM geheugen | 8 GB |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 0195949223006 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | Apple |
| Model | Apple iPad Pro Apple M 512 GB 27,9 cm (11") 8 GB Wi-Fi 6E (802.11ax) iPadOS 17 Zwart |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MVVC3NF/A |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | gebruikersschade en softwarefouten |
| Verpakkingsinhoud | iPad Pro |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Simkaartslot |
| Operatingsysteem | iPadOS |