Laagste prijs bekijken?
Apple Macbook Pro (2025) Space Black - 14 Inch Retina 16 Gb 512 M5
X
De Apple MacBook Pro 14-inch (2025) met de krachtige M5-chip is ontworpen voor topprestaties en efficiëntie. Dankzij de 10-core CPU en 10-core GPU levert deze MacBook uitzonderlijke snelheid, grafische kracht en batterijduur voor veeleisende professionals en creatieve gebruikers. Met 16GB centraal g...
De Apple MacBook Pro 14-inch (2025) met de krachtige M5-chip is ontworpen voor topprestaties en efficiëntie. Dankzij de 10-core CPU en 10-core GPU levert deze MacBook uitzonderlijke snelheid, grafische kracht en batterijduur voor veeleisende professionals en creatieve gebruikers.
Met 16GB centraal geheugen en een snelle 512GB SSD-opslag werk je moeiteloos in zware programma’s, bewerk je foto’s en video’s in hoge resolutie en schakel je razendsnel tussen apps.
Het schitterende 14-inch Liquid Retina XDR-display biedt een verbluffend contrast, diepe zwarttinten en een hoge helderheid voor nauwkeurige kleurweergave – ideaal voor grafisch ontwerp, videobewerking of entertainment.
De robuuste aluminium behuizing in Spacegrijs straalt elegantie en duurzaamheid uit, terwijl het Magic Keyboard met Touch ID zorgt voor comfortabel typen en veilige toegang.
Belangrijkste kenmerken:
Apple M5-chip met 10-core CPU en 10-core GPU
16GB centraal geheugen
512GB SSD-opslag
14-inch Liquid Retina XDR-display
Tot 18 uur batterijduur
Thunderbolt 4-poorten, HDMI en SDXC-kaartslot
macOS – krachtig, intuïtief en betrouwbaar
De MacBook Pro 14-inch (2025) is de ideale keuze voor wie topprestaties, mobiliteit en premium afwerking wil in één professionele laptop.
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 3 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 2.0 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type B | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB type A | 0 |
| Aantal USB type C | 3 |
| Aantal USB4 Gen 2 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C | 0 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 2 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type CUSB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB4 Gen 3 x 2 Type CUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AThunderbolt 4 Type CUSB 3.2 Gen 2 x 2 Type CUSB4 Gen 2 x 2 Type C |
| Product breedte | 31.26 cm |
| Product gewicht | 1550 g |
| Product hoogte | 1.55 cm |
| Product lengte | 22.12 cm |
| Verpakking breedte | 30.30 cm |
| Verpakking hoogte | 8.50 cm |
| Verpakking lengte | 40.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.71 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0195950489019 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | Apple |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MDE04N/A |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Macbook (met Mac OS) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Water & gebruikersschade |
| Verpakkingsinhoud | MacBook Pro USB-C Magsafe 3 Kabel (2 meter) |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 72.4 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 70 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 120 Hz |
| Beeldschermresolutie | 3024 x 1964 |
| Helderheid | 1000 |
| Schermgrootte | 14.2 Inch |
| Screen technologie | Mini LED |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Glanzend |
| Operatingsysteem | Mac OS |
| EAN | 0195950489019 |
| Kleur | Zwart |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcamVingerafdruklezer |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar |
| Elektronisch adres fabrikant | https://support.apple.com/nl-nl/contact |
| Fabrikant Adres | Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Cork, Ireland |
| Fabrikant Naam | Apple Inc. |
| Introductiejaar | 2025 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | WindowsiPadOSiOS |
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | SchermlezersSysteembesturingssoftwareTekst-naar-spraaksoftwareAssistiveTouchVergrotingssoftware |
| Wifi vereist |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | SD-kaart |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Processor implementatie | M5 |
| Type computer processor | Apple M5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | Apple M5 (10-core) |
| Videokaart model | Stand alone videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |