Laagste prijs bekijken?
Apple iPad Pro (2024) 11 inch 2TB Wifi Zilver
X
iPad Pro. De nieuwe veelzijdige iPad Pro is flinterdun, heeft een Apple M4-chip voor ongekende prestaties en een baanbrekend Ultra Retina XDR-display. Hij is ultradun, licht en intuïtief en je gebruikt hem eenvoudig met je vingertoppen. Ga helemaal op in een briljante visuele ervaring De nieuwe iPad...
De nieuwe veelzijdige iPad Pro is flinterdun, heeft een Apple M4-chip voor ongekende prestaties en een baanbrekend Ultra Retina XDR-display. Hij is ultradun, licht en intuïtief en je gebruikt hem eenvoudig met je vingertoppen.
De nieuwe iPad Pro heeft ultradunne afgeronde contouren, is licht en ligt prettig in de hand. Hij heeft een Ultra Retina XDR-display met hoge resolutie dat gebruik maakt van de revolutionaire tandem OLED-technologie. Hij zorgt voor extreem helder en contrastrijk beeld en natuurgetrouwe kleuren en bevat geavanceerde technologieën zoals ProMotion, een brede kleurweergave (P3) en True Tone. De nieuwe iPad Pro heeft een ontwerp met een behuizing van 100% gerecycled aluminium.
Maak kennis met M4, de nieuwste generatie Apple chip. Het brein achter de ongekende prestaties van de dunne en lichte iPad Pro. De CPU met tot 10 kernen in de M4 chip levert topprestaties, terwijl de 10 core GPU supersnelle graphics mogelijk maakt. De krachtige GPU maakt ray tracing met hardware-acceleratie mogelijk, voor grensverleggende graphics. En dankzij de Neural Engine van M4 heb je met iPad Pro meer dan genoeg power voor AI. Gecombineerd met iPadOS dat speciaal ontwikkeld is voor geavanceerde workflows kun je alles doen wat je het liefste doet. Met iPadOS kun je meerdere apps tegelijk draaien, met anderen samenwerken in Freeform en foto’s bewerken en delen. Allemaal met een intuïtieve touch-interface.
iPad Pro heeft een landscape 12 MP-ultragroothoekcamera aan de voorkant die Middelpunt ondersteunt voor videobellen en selfies in de Portretmodus. De 12 MP-groothoekcamera aan de achterkant met True Tone Flash is heel geschikt om foto’s of 4K-video’s in ProRes te maken. De vier microfoons van studiokwaliteit en vier speakers zorgen voor hoogwaardige audio. Verder maakt de LiDAR-scanner een dieptescan van de ruimte waar je bent, zodat AR-ervaringen nog realistischer worden.
Dankzij wifi 6E kun je snel en draadloos foto’s, documenten en grote videobestanden overzetten. Via de USB C connector met ondersteuning voor Thunderbolt/USB 4 kun je onder meer externe displays en drives aansluiten. Bovendien is dankzij FaceID één oogopslag genoeg om je iPad Pro te ontgrendelen, in te loggen bij apps, te betalen met Apple Pay en nog veel meer. Zo zijn je iPad en datas altijd veilig.
| Accu/batterij capaciteit in mAh | 3129 mAh |
| Draadloos opladen | |
| Snel laden functionaliteit |
| Aantal pixels frontcamera | 12 Megapixel |
| Camera | |
| Inclusief flitser frontcamera | |
| Inclusief frontcamera | |
| Megapixels | 12 Megapixel |
| A-GPS | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.2 |
| GPS | |
| Inclusief NFC | |
| Netwerktechnologieën | WiFi |
| Type input/output | USB-C |
| WIFI |
| Beeldschermresolutie | 2420 x 1668 |
| Scherm afmetingen | 11 in |
| Touchscreen | |
| Type scherm | OLED |
| EAN | 0195949224300 |
| AI functionaliteit | |
| Inclusief gezichtsherkenning | |
| Inclusief spraakbesturing | |
| Inclusief vingerafdrukscanner |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Hollyhill Industrial Estate 0, T23 YK84, Cork, Ierland |
| Fabrikant Naam | Apple Distribution International LTD |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Mei |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Aantal luidsprekers | 4 |
| Geluidsweergave | Stereo |
| Kleur | Zilver |
| Verpakking breedte | 260 mm |
| Verpakking hoogte | 190 mm |
| Verpakking lengte | 35 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.986 kg |
| Water of stofdicht |
| App werkt op besturingssyteem | iOSiPadOS |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Extern geheugenslot | N |
| Maximum card capaciteit | Geen kaart |
| Opslagcapaciteit | 2 TB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Achtergrondverlichting van het scherm | |
| Blauw licht filter | |
| Inclusief adapter(s) | |
| Inclusief pen | |
| Maximum vermogen voor opladen | 40 W |
| Met kleurenscherm | |
| Minimum vermogen voor opladen | 5 W |
| Paper Tablet | |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | Tekst-naar-spraaksoftwareSchermlezersSysteembesturingssoftwareVergrotingssoftware |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Processor configuratie | Nona core (9) |
| RAM geheugen | 8 GB |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 0195949224300 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | Apple |
| Model | Apple iPad Pro Apple M 2 TB 27,9 cm (11") 16 GB Wi-Fi 6E (802.11ax) iPadOS 17 Zilver |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MVVH3NF/A |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | gebruikersschade en softwarefouten |
| Verpakkingsinhoud | Apple iPad Pro |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Simkaartslot |
| Operatingsysteem | iPadOS |