MacBook Air Superlicht zwaargewicht. Met de superkracht van M2 Laptop Clamshell Marineblauw Apple M M2 34,5 cm (13.6") 2560 x 1664 Pixels IPS LED backlight 16 GB 256 GB SSD Apple GPU Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth 5.3 Lithium-Polymeer (LiPo) 52,6 Wh 30 W macOS Sonoma
MacBook Air
Superlicht zwaargewicht.
Met de superkracht van M2
Laptop Clamshell Marineblauw
Apple M M2
34,5 cm (13.6") 2560 x 1664 Pixels IPS LED backlight
16 GB
256 GB SSD
Apple GPU
Wi-Fi 6 (802.11ax) Bluetooth 5.3
Lithium-Polymeer (LiPo) 52,6 Wh 30 W
macOS Sonoma
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal Thunderbolt 3 Type C | 2 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB type A | 0 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Aantal USB4 Gen 2 x 2 Type C | 0 |
| Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C | 0 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-versies | Thunderbolt 3 Type CUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB4 Gen 3 x 2 Type CUSB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type CUSB4 Gen 2 x 2 Type CUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 2 x 2 Type C |
| Product breedte | 30.41 cm |
| Product gewicht | 1240 g |
| Product hoogte | 1.13 cm |
| Product lengte | 21.50 cm |
| Verpakking breedte | 28.60 cm |
| Verpakking hoogte | 8.50 cm |
| Verpakking lengte | 38 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.44 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0195949900396 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MC7X4ZE/A |
| Type laptop | Macbook (met Mac OS) |
| Verpakkingsinhoud | Oplader inbegrepen |
| Sound technology | Dolby Atmos |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 52.6 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 30 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldschermresolutie | 2560 x 1664 |
| Helderheid | 500 |
| Schermgrootte | 13.6 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen | |
| Type Adaptive Sync | Informatie niet beschikbaar |
| Type schermafwerking | Glanzend |
| Operatingsysteem | Mac OS |
| EAN | 0195949900396 |
| Kleur | Middernacht |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcamVingerafdruklezer |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Introductiejaar | 2022 |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | UniverseelNederlands |
| App werkt op besturingssyteem | iOSiPadOS |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | SchakelbedieningTekst-naar-spraaksoftwareBrailleleesregelSchermlezersVergrotingssoftwareEye-tracking systemen |
| Wifi vereist |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 256 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor implementatie | M2 |
| Type computer processor | Apple M2 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | Apple M2 8-core |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |